20000 mAh Mi Power Bank 2C: pořádná porce energie pro vaše elektronické hračky

20000 mah power bank

Mi Power Bank 2C splňuje ty nejnáročnější požadavky na powerbanku dnešní doby. Obří kapacita, podpora rychlého nabíjení a dvojitý USB výstup ocení naprosto každý, kdo potřebuje mít své elektronické hračky vždy plně nabité.

Ať už se chystáte na dovolenou k moři či pod stan, bude to právě powerbanka, která se pravděpodobně objeví na předních příčkách vašeho seznamu nezbytně nutných věcí. Pokud ovšem hodláte na cesty vyrazit takzvaně s plnou polní zahrnující například smartphone, notebook, dron a další drobné gadgety, bude to chtít pořádnou zásobu energie.

Řešení je přitom velmi jednoduché a jmenuje se 20000 mAh Mi Power Bank 2C. Jak už samotný název napovídá, powerbanka disponuje kapacitou 20 000 mAh, která je uložena v prémiových článcích od společností Panasonic a LG.

Nabíjejte dvě zařízení jednou powerbankou

Díky dvěma USB portům můžete nabíjet současně až dvě zařízení. Na jeden zátah tak lze doplnit energii například tabletu a mobilnímu telefonu. S powerbankou lze navíc prodloužit život i tak náročnému zařízení, jakým je MacBook. O optimální distribuci výstupního výkonu se starají speciální čipy, které zároveň stabilizují napětí pomocí pokročilých snímačů. Masivní kapacita je zárukou toho, že vaše elektronika bude vždy připravena k akci a hledání elektrické zásuvky se stane již nadobro minulostí.

Mezi další benefity Mi Power Bank 2C patří devět vrstev ochrany, které zvyšují účinnost nabíjení a chrání powerbanku i připojená zařízení před poškozením vlivem přepětí, zkratku či příliš vysoké teploty.

Rychlé nabíjení v obou směrech

Možná si nyní říkáte, že nabít takovou powerbanku z 0 na 100 % musí trvat celou věčnost. Inženýři Xiaomi však nezapomněli ani na tuto stránku věci Mi Power Bank 2C vybavili funkcí rychlého nabíjení. To v praxi znamená, že na polovinu kapacity se dostanete za 3 hodiny a za další 4 je powerbanka plně nabitá. To je zhruba o polovinu kratší čas, než potřebují běžné powerbanky s poloviční kapacitou!

Pouhých 338 gramů, tolik váží Mi Power Bank 2C. Dalším, neméně důležitou informací je také to, že powerbanka splňuje většinu předpisů vydaných úřady pro civilní letectví. Bez obav ji tak můžete hodit do kufru a vyrazit na vytouženou dovolenou do exotických krajin.

Mezi další přednosti Mi Power Bank 2C patří konstrukce. Ekologicky zpracovávaný obal má navíc protiskluzovou úpravu. Při nošení na dně batohu pak oceníte povrch odolný proti poškrábání. Vypíchnout si zaslouží také tepelná odolnost konstrukce certifikovaná do 90°C. Powerbanka je dodávána s nabíjecím kabelem o délce 318 milimetrů. Jeho plochý design zabraňuje otravnému zamotávání a je opláštěn netoxickým materiálem TPE.

Mi Power Bank 2C splňuje ty nejnáročnější požadavky na powerbanku dnešní doby. Obří kapacita, podpora rychlého nabíjení a dvojitý (5,1 V / 3,6 A) USB výstup ocení naprosto každý, kdo potřebuje mít své elektronické hračky vždy plně nabité.