Amazfit Verge: mít kontrolu nad sportovními výkony nebylo nikdy snazší

amazfit verge

Xiaomi Amazfit Verge jsou ideálním společníkem pro všechny, co vyznávají aktivní životní styl.

Být fit a mít vysportovanou postavu, je snem téměř každého z nás. Cesta k jeho splnění vede skrze pravidelný pohyb a cvičení, které je dobré mít pod maximální kontrolou. A přesně za tímto účelem tu jsou chytré hodinky Xiaomi Amazfit Verge.

Ať se rozhodnete vyběhnout na svou oblíbenou stezku, vyjet na kole do přírody, nebo třeba vypotit nedělní oběd na rotopedu, Amazfit Verge vám vždy řeknou, jak jste si vedli. Prostřednictvím hodinek lze totiž monitorovat až 11 sportovních aktivit. O výpočty spálených kalorií se postarají přesné senzory a vestavěná GPS + GLONASS.

Osobní trenér a asistentka v jednom

Během sportování je nesmírně důležité udržovat optimální tepovou frekvenci, během níž dokážete nejlépe spalovat přebytečné tuky. A právě v tento moment přichází ke slovu nová generace optického senzoru na spodní straně hodinek. Ten se chlubí vysoce přesným měřením srdečního tepu a nízkou spotřebou energie. Díky tomu můžete sledovat tepovou frekvenci v průběhu celého dne a následně si naměřená data pohodlně zobrazit v aplikaci.

Amazfit Verge ovšem nejsou pouze obyčejným sporttesterem, umí toho podstatně víc. V prvé řadě to jsou chytré hodinky, které vás dokážou upozornit třeba na došlé zprávy či notifikace z aplikací. Navíc vám s nimi neuteče už žádný hovor. Hodinky totiž můžete používat pro přijetí či uskutečnění hlasového volání.

Amazfit Verge jsou vybaveny 1,3“ dotykovým displejem, který používá moderní AMOLED technologii. Spolehnout se tak můžete na živé barvy a jasný obraz za všech myslitelných podmínek.

Vyjádřete svůj styl

Hodinky od nepaměti slouží také jako módní doplněk, jenž vyjadřuje náš styl. V případě Amazfit Verge si lze vybrat ze tří barevných variant, které spolehlivě uspokojí všechny vaše potřeby a vkus. To ovšem není všechno. Podle aktuální nálady si můžete měnit ciferníky, kterých je k dispozici celá řada. Vybírat můžete mnoha analogových a digitálních variací, které naplno využívají potenciál brilantního displeje.

Jednou z hlavních výsad všech chytrých hodinek Amazfit je jednoznačně výdrž. V Xiaomi si velmi dobře uvědomují, že nikdo z nás nechce přemýšlet každý večer nad tím, aby nezapomněl dát hodinky nabíjet. Amazfit Verge jsou v tomto směru příkladem a nabízí životnost baterie až 5 dní na jedno nabití. S naprostým klidem tak můžete s hodinkami vyrazit na několikadenní túru a nabíječku nechat doma.

Xiaomi Amazfit Verge jsou ideálním společníkem pro všechny, co vyznávají aktivní životní styl. Díky bohaté výbavě, dlouhé výdrži a nádhernému AMOLED displeji si podmaní srdce všech sportovně založených jedinců, kteří chtějí mít kontrolu nad svými výkony. Doslova na dosah ruky máte k dispozici osobního trenéra, s jehož pomocí dosáhnete na všechny cíle, po kterých toužíte.