Bezpečnostní kamery Xiaomi vám přes zimu pohlídají chalupu!

Mi home security camera

Ať domů nebo na víkendové sídlo se nepochybně hodí nějaký způsob, jak se ujistit, že je v době naší nepřítomnosti vše v pořádku. A přesně k tomu se vám budou hodit kamery Xiaomi série Mi Home Security.

Nechat domácnost dlouho bez dozoru pravděpodobně trápí každého z nás. Ať už jedeme o víkendu na návštěvu k příbuzným nebo na dovolenou. A co teprve chata nebo chalupa, která je opuštěná na většinu zimní sezóny. Ať domů nebo na víkendové sídlo se nepochybně hodí nějaký způsob, jak se ujistit, že je v době naší nepřítomnosti vše v pořádku. A přesně k tomu se vám budou hodit kamery Xiaomi série Mi Home Security.

Volbu máte mezi dvěma modely – Mi Home Security Camera Basic nebo Mi Home Security Camera 360°. První jmenovaný model se hodí na jednodušší využití. Kam jej postavíte, tak tam hlídá prostor před sebou s 130stupňovým úhlem záběru a video zaznamenává ve Full HD rozlišení. Druhý jmenovaný model má pak možnost se díky motorizovanému podstavci rozhlížet kolem dokola. A to jak automaticky, tak podle vašich manuálních pokynů skrze mobilní telefon. Video taktéž zaznamenává ve Full HD kvalitě.

Co mají obě kamery společné, je režim nočního vidění, kdy se při zhoršených světelných podmínkách přepnou do nočního režimu a dále monitorují prostor okolo. A věřte nám, že skvěle vidí i v naprosté tmě. Model Mi Home Security Camera 360° můžete navíc i třeba připevnit ke stropu (obraz se v takovém případě samozřejmě otočí, aby nebyl vzhůru nohama) díky držáku na zeď.

Hlavním chytrým prvkem je pak samozřejmě vzdálený přístup z mobilu. Skrze aplikaci Mi Home kameru spárujete s vaším smartphonem a poté už se můžete skrze její oko dívat v živém přenosu, co se děje okolo ní. Podmínkou je zapojení do elektřiny a připojení k bezdrátové síti wi-fi. Není tak nic jednoduššího, než se v případě potřeby podívat do aplikace a během pár chvilek vidíte, jak to u vás doma vypadá – ať už jste za rohem od domu, nebo stovky kilometrů daleko.

Kamerám jde samozřejmě i nastavit, aby prostor okolo sebe sledovaly automaticky a daly vám skrze notifikaci vědět, kdyby zaznamenaly jakýkoliv pohyb. Můžete si zvolit, zda chcete například o takové skutečnosti vědět jen v určitou denní hodinu, jak často bude kamera kontrolovat okolí či s jakou citlivostí na pohyb. Když se pak v úhlu záběru kamery něco pohne, budete o tom nejen okamžitě vědět, ale do mobilu vám dorazí i automaticky zaznamenaný klip toho, co přesně to bylo.

Kamery se dále skvěle doplňují také se sadou Mi Smart Sensor Set, což je sada chytrých senzorů, které také umí reagovat na zaznamenaný pohyb a poslat vám jak upozornění do mobilu, tak třeba i spustit alarm. Vše můžete pohodlně spravovat v aplikaci Mi Home a vzájemně i propojovat tak, aby i ve vaší nepřítomnosti byla domácnost hlídaná v každém ohledu.

Mějte svá sídla pod kontrolou. Navštivte náš e-shop a vyberte si ideální hlídací pomocníky.