BLACK FRIDAY V XIAOMI JE TADY!

Všichni ho jistě znáte a milujete – Black Friday! Den, kdy padají ceny na to nejnižší dno, které si dokážete představit. My jsme si pro vás připravili opravdové cenové bomby!

Všechny milovníky sportu a volnočasových aktivit jistě potěší Xiaomi Mi Bluetooth Neckband Earphones Black, jejichž odlehčená konstrukce těla váží pouze 40 gramů! Obroučka límce se svými ergonomickými parametry a vhodnou flexibilitou padne dobře na krk a odpovídá přirozenému tvaru lidského těla. Umožňuje neomezený pohyb bez ohledu na to, zda dotyčná osoba běží, nebo řídí. V rámci Black Friday jsou sluchátka k dostání za pouhých 999 Kč!

Šetřete svůj čas do poslední minuty! Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential zvládne vysávání i mopování za vás! Skrze mobilní aplikaci Mi Home nastavíte vaše požadavky a můžete se jít v klidu věnovat svým koníčkům nebo rodině. Nyní za 4 490 Kč!

Zavázali jste se, že začnete sportovat, ale nemáte nástroj, který by vám pomohl váš progres trackovat? Xiaomi Mi Band 4  spolu s vychytanou aplikací Mi Fit vám dokonce každé ráno řekne, jaký jste měli spánek, jaký máte zrovna tep a jak jste na tom s denní krokovou aktivitou. Tohoto šikovného pomocníka pořídíte za 699 Kč.

 Svezte se na vlně výkonu do velkých dálek s Mi Electric Scooter Pro 2! Jestliže hledáte perfektní kombinaci mezi praktičností a elegancí, která vás doveze na dosud nepoznaná místa – přivítejte tohoto výkonného společníka na dlouhé výlety! Složíte ho za 3 sekundy a pořídíte za 13 990 Kč!

I milovníci chytrých telefonů si přijdou na své. Xiaomi Mi Note 10 Lite je mobilní telefon, který oslní skvělou výbavou v čele s velkým bezrámečkovým displejem. O vysoký výkon se postará 8jádrový procesor s 6GB RAM, což z něho dělá ideální přístroj také pro hraní těch nejlepších her. V 64GB verzi ho získáte za 8 499 Kč.

A to je jenom zlomek produktů, které můžete v rámci našeho Black Friday, který potrvá od dnešního dne 13. 11. až do 30. 11. 2020, získat! Celistvou nabídku si můžete prohlédnout na xiaomi.cz!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat oblíbené Xiaomi produkty za neuvěřitelně nízké ceny!