Cenové pecky podzimu!

Hudba nás provází na každém kroku, proč si tedy denně neužívat špičkový poslech bez omezení!

Ať se nám to líbí nebo ne, drátová sluchátka se pomalu a jistě stávají minulostí. Budoucnost patří jednoznačně bezdrátovým technologiím, které s sebou přináší řadu výhod a nových možností. Společnost Xiaomi jde v tomto směru příkladem a na trh přichází s bezdrátovými sluchátky různorodých parametrů.

Říkali jsme si, že podzim by byl až moc pochmurný, kdybychom vám nedali možnost zpestřit si ho vaší oblíbenou hudbou! Vyberte si hned z pěti variant bezdrátových sluchátek a užijte si podzim doslova na plné pecky!

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic disponují technologií pro bezdrátové připojení, což vám zajistí pohodlí bez zamotaných kabelů. Sluchátka nabízí skvělou kvalitu hudby a hovorů. Konstrukce s polovičním uchycením nabízí maximální pohodlí a skvěle sedí i při dlouhém nošení. V rámci akce je pořídíte za 849 Kč.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Krásně vyladěný zvuk si budete moct užívat v obou uších nebo pouze v jednom. Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mají speciální Single-Ear mód, který umožňuje používat jenom levé nebo jenom pravé sluchátko. Ani jedno není nutné opětovně spárovávat se zdrojem muziky. Mají totiž paměť na již spárovaný zdroj zvuku a připojují se automaticky po vyndání z pouzdra, čímž šetří váš čas a svou energii. Za svůj znělý zvuk vděčí výkonným měničům. Zakoupíte za 599 Kč.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

Stylová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S spárujete se svým smartphonem nebo jiným zdrojem muziky úplně jednoduše a navíc bez použití jediného kabelu – tahle sluchátka totiž pracují s technologií Bluetooth ve velmi rychlé, stabilní a úsporné verzi 5.0 s dosahem signálu v okruhu 10 m. Podporují kodek AAC a LHDC pro lepší kvalitu zvuku v přístrojích s OS Android i iOS. Za 1 990 Kč můžou být vaše. 

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Basic S mají velmi oblíbené, nenápadné a kompaktní špuntové provedení. Disponují technologií pro bezdrátový přenos, což vám zajistí pohodlí za jakýchkoliv okolností. Můžete tedy spoléhat na to, že vám neunikne jediná složka vaší oblíbené skladby. Nyní k dostání za pouhých 599 Kč.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite

Sluchátka Mi True Wireless Earphones se vyznačují zcela bezdrátovým designem s nezávislým připojením levé a pravé pecky, což zaručuje úplně nový a dechberoucí zážitek z poslechu. Jsou malá, ale šikovná – nabízí takový zvuk, že neuvěříte, dokud si je nevyzkoušíte. Akční cena 999 Kč.