Česko zažívá renesanci v kempingu

Redmi Note 9 series

Léto je v plném proudu, nastal čas zasloužené dovolené a výletů. Letošní prázdniny jsou však zcela jiné. Češi opět propadli kouzlu kempování a objevování krás naší země.

Nejlevnější variantou a desítky let oblíbenou formou poznávání České republiky je pro mnoho lidí kempování. Navíc není třeba žádné speciální výbavy. Stačí vám sbalit stan, spacák, karimatku a můžete vyrazit. Pokud je pro vás představa spaní ve stanu na zemi nepředstavitelná, můžete vyzkoušet takzvaný glamping neboli glamour camping. Jinak řečeno luxusní forma stanování, se vším co nabízí několika hvězdičkové hotely. Kempování a tramping mají u nás dlouholetou tradici. Postupem času se však změnilo složení výbavy, která je potřebná pro „přežití“. S nástupem technologií se k ešusu a vařiči přidal také mobilní telefon. Ten zastoupil papírové mapy a poslouží vám jako meteorologická stanice díky aktualizované předpovědi počasí. Pomocí fotoaparátu zaznamenáte všechny důležité okamžiky.

Právě pro všechny výletníky jsou tu nové Redmi Note 9 a Redmi Note 9 Pro od Xiaomi.

Redmi Note 9
Redmi Note 9 Polar White, Midnight Grey, Forest Green
Redmi Note 9 Pro Glacier White, Interstellar Grey, Tropical Green
Redmi Note 9 Pro Glacier White, Interstellar Grey, Tropical Green

Nenechá vás ve štychu!

Pokud vyrážíte do přírody, vaše výbava musí být kvalitní a spolehlivá. Maximální oporou v terénu vám budou i nové chytré telefony ze série Redmi Note 9 od Xiaomi. Díky výkonné baterii už nebudete hledat každý večer zásuvku, protože novinka zvládne až 16 hodin běžící navigaci. Navíc má telefon funkci rychlonabíjení, která vašeho parťáka vrátí rychle zpět do akce.

Ty nejkrásnější okamžiky z výletů zůstanou zvěčněné v perfektní kvalitě díky čtyřem fotoaparátům. A obtíže nepřinesou ani zhoršené světelné podmínky. To oceníte především při západech slunce nebo při focení vašich dětí, které jsou neustále v pohybu.

Hlavní fotoaparát se totiž u Redmi Note 9 pyšní 48 Mpx, přední 13 Mpx. Ve verzi Redmi Note 9 Pro
se o ty nejjemnější detaily postará fotoaparát s 64 Mpx a selfíčka vyfotíte s 16Mpx přední kamerkou. Nadšenci do fotografování ocení zejména v přírodě dvě zadní kamerky, které fotí dokonalé makro snímky. O nádherné fotky krajiny z vyhlídek po celém Česku se pak postará širokoúhlý snímač.

Během sportovních aktivit a adrenalinových zážitků se ke slovu dostane propracovaná technologie natáčení videí, která ve verzi Redmi Note 9 Pro nabízí rozlišení až 4K.

Tohle všechno, spolu se spoustou dalších funkcí zajistí, že si letní chvíle užijete opravdu naplno. Žádná obava z častého dobíjení baterie, ale ničím nerušené momenty, o které se v perfektní kvalitě můžete podělit se svou rodinou i přáteli. Teď už je jen na vás, kam se vydáte za dobrodružstvím a odpočinkem.

 

Koupit Redmi Note 9

Koupit Redmi Note 9 Pro