Chytrý chodící pás a rýžovar: dva užiteční pomocníci, kteří vám pomůžou s novoročními předsevzetími

Začátek nového roku považuje řada lidí po celém světě za ideální období pro změnu všemožného charakteru. Aby toho člověk docílil, neobejde se bez pohybové aktivity a zdravého stravování. Xiaomi produkty vám ve vaší snaze mohou pomoci!

Začátek nového roku považuje řada lidí po celém světě za ideální období pro změnu všemožného charakteru. Mezi nejčastější předsevzetí patří bezesporu vylepšení fyzické kondice a obecně snaha udělat něco pro své zdraví. Aby toho člověk docílil, neobejde se bez pohybové aktivity a zdravého stravování.

Není žádným tajemstvím, že rychlá chůze patří mezi nejzdravější formy pohybu. Na rozdíl od běhání nedochází k nadměrnému zatěžování kloubů, což může v krajních případech vést k mnoha zdravotním rizikům. Chůze je naopak přirozeným pohybem, který pomáhá udržet naše tělo v ideální formě. Ne každý má ovšem čas a příležitost na pravidelné procházky v přírodě. Obzvlášť v zimních měsících pak do hry vstupují ještě nepříznivé vlivy počasí, které nás chtě nechtě drží za okny našich domovů. Rafinované řešení toho, jak si dopřát pravidelný pohyb z pohodlí obýváku, nabízí chodící pás Xiaomi Walking Pad.

Pás je vybaven patentovým systémem Adaptive Speed Control, který umožňuje dynamické přizpůsobení tempu vaší chůze v rozmezí od 0,5 do 6 km/h. K dalšímu nastavení či regulaci lze využít buď mobilní aplikaci nebo dodávaný ovladač, s jehož pomocí máte nejdůležitější funkce doslova na dosah palce. Veškeré údaje zahrnující například strávený čas na pásu či ušlá vzdálenost se zobrazuje na přehledném displeji.

Uživatel má navíc k dispozici dva režimy – automatický & manuální. Hlavní devizou Xiaomi Walking Pad je bytelná konstrukce z hliníku a kompaktní design. Když ho zrovna nepotřebujete, jednoduše ho vezmete a uklidíte třeba pod postel. Ke snadnější manipulaci navíc přispívají dvě integrovaná kolečka.

 

Mít pravidelný pohyb je sice fajn, ovšem neméně důležité je také zdravé stravování. Pokud jste se rozhodli zatočit s kily navíc, rozhodně se neobejdete bez dalšího pomocníka, kterým je chytrý rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker. Rýže je významným zdrojem energie, bílkovin, nejrůznějších minerálů i vitamínů a obecně napomáhá k lepšímu trávení. Rýže je zkrátka potravinou, která by neměla chybět v jídelníčku žádného zdravého jedince.

Mi Induction Heating Rice Cooker vám pomůže snadno připravit tu nejlahodnější rýži, jakou jste kdy jedli. Díky zdokonalené elektromagnetické indukci se rýže vaří rovnoměrně a navíc si zachovává většinu potřebných živin. Kombinace tlakového vaření a indukce s sebou přináší také další výhody v podobě přesné kontroly teplot a dosažení optimální konzistence každičkého zrnka uvnitř hrnce.

Jelikož se tu bavíme o chytrém rýžovaru, nechybí zde samozřejmě možnost propojení s chytrým telefonem. Prostřednictvím mobilní aplikace si můžete vybrat jeden z mnoha receptů, upravit vaření podle typu použité rýže, nebo si například navolit konkrétní dobu spuštění. Z mobilu si tak můžete snadno nastavit, aby na vás po příchodu z práce čekala doma čerstvě uvařená rýže přesně v takové úpravě, jakou máte rádi. Pak je tu ještě samotný design, který staví na sněhobílé barvě a čistých liniích, které z rýžovaru učiní ozdobu každé kuchyně.

Držíme vám palce, aby všechna vaše předsevzetí vydržela, nejen ta hubnoucí!