Dopřejte volnost vaší kreativitě. Sdílejte zážitky v nejlepší kvalitě!

Když se řekne kreativita nebo umění, ještě do nedávna by si s těmito slovy stěží někdo spojil mobilní telefon. Dříve šlo čistě o jednoúčelové přístroje, které jsme s sebou nosili v kapse pro případ, že bychom potřebovali mluvit se členy rodiny nebo vyřídit pracovní hovor. Postupně se vrcholem zábavy spojené s užíváním telefonu stalo přehrávání hudby. Kdo měl větší úložiště na hudbu, byl král. Dnes už je ale všechno jinak. S novými telefony už lidé po celém světě dokáží pořizovat snímky, které obstojí svou kvalitou ve fotografických soutěžích. V současné době je však bezpochyby nejoblíbenějším způsobem využití chytrých telefonů možnost vytvářet a sdílet s jejich pomocí kreativní obsah.

Focení mobilem a rychlé sdílení. Tvůrcem může být každý

Dnešní chytré telefony vám dovolí to, co ještě donedávna vypadalo jako daleká budoucnost. Vaše přátele, kolegy nebo dokonce followery můžete doslova ohromit vlastním obsahem. Doby, kdy byla každá druhá fotka rozmazaná nebo jí rušil šum, jsou pryč. Například v novém modelu Mi 10T Pro od Xiaomi se o křišťálově čistý obraz postará 108Mpx snímač. Není na co čekat, vyrazte třeba do přírody, kde dostanete z foťáku maximum. Neuniknou vám ani okouzlující detaily stromů nebo květin. S novými telefony série Mi 10T si sednete do trávy a pokročilý makro snímač dokonale zachytí z blízka ty nejmenší detaily. Nezapomeňte také v nastavení zapnout zlatou mřížku, která vám usnadní najít dokonalou kompozici.

Kamera, klapka a jedem!

Většina profesionálních fotografů nebo kameramanů své nejlepší práce pokorně odůvodní tak, že byli ve správném čase na správném místě. Na druhou stranu to lze přičíst také tomu, že štěstí přeje připraveným. Třeba narozeninová oslava, kde přátelé přichystají oslavenci překvapení. Chvíle tajemného ticha a překvapení, které si každý rád připomene. Buďte u toho s Mi 10T Pro a na dalším setkání s přáteli jim odprezentujte svůj režijní debut v 8K rozlišení. Hlavní je myslet na pevné držení fotoaparátu. Rozklepaný obraz sice za vás v modelech řady Mi 10T vyrovnává optická stabilizace, ale naučíte se tak lépe pracovat s kamerou a videa vám půjdou jedna báseň. Nechcete chybět na záznamu z oslavy? S novým režimem Dual video můžete natáčet přední a zadní kamerou vašeho Mi 10T současně. Tak hodně štěstí!

Upravte svůj obsah od A do Z

Opravdu neuvěřitelné věci se zrodí, jakmile své výtvory stylově zpracujete v některé
z editovacích aplikací. Od skutečně profesionálních programů, až po ty velmi jednoduché a intuitivní. Úpravě fotografií a videí se tak nemusí obávat ani úplný začátečník. Často dokonce podobné aplikace ani nejsou potřeba. Například právě modely Mi 10T a Mi 10T Pro dokáží fotky upravit okamžitě s pomocí několika kreativních módů. Režim Moving Crowd nejprve zaostří a poté sám rozmaže dynamické prostředí, funkce Star Trail zase umí vytvořit efekt hvězdných galaxií na noční obloze, Photo Clones zachytí čtyři osoby v jediném záběru a funkce Timed Burst umožní snímat sekvenčně a snímky pak převést na video. Zkrátka není na co čekat! Pusťte se do toho a nezapomeňte se vaším kreativním počinem pochlubit rodině, přátelům i fanouškům.

Model Mi 10T Pro přichází na český trh s cenovkou 14 990 Kč ve variantě 8+128 GB a za 15 990 Kč ve variantě 8+256 GB.
 

Model Mi 10T ve verzi 6+128 GB startuje na 12 990 Kč a ve verzi 8+128 GB na 13 990 Kč.

Oba modely pořídíte na

www.xiaomi.cz