Fit Vánoce s chytrými produkty Xiaomi!

Fitnesska cvičí po vážení na Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

A je to zase tady! Blíží se Vánoce a s nimi i riziko nabraných kil navíc v důsledku ochutnání všech druhů cukroví, snězení mísy bramborového salátu a dalších tradičních vánočních pochutinek, kterým, buďme k sobě upřímní, nejde zkrátka odolat.

Není tedy divu, že zdravý životní styl je stále více v hledáčku každého z nás, a to nejenom jako jedno z novoročních předsevzetí. Naštěstí tato doba nabízí spoustu chytrých pomocníků, kteří nám mohou naši cestu k fit postavě usnadnit. Pojďme se nyní podívat na pár z nich.

Mějte všechny důležité údaje pod kontrolou s chytrou váhou Mi Body Composition Scale 2! Díky inteligentním měřícím společníkům můžete být v obraze kdykoliv a kdekoliv a mít tak vlastní tělo pod kontrolou po celý rok!

Kromě váhy těla s přesností na 50 gramů vám změří také svalovou hmotu, kostní hmotu, tělesný tuk, viscerální tuk, obsah vody v těle, vypočítá BMI a sestaví celkové hodnocení vaší fyzičky. Na základě těchto dat si pak můžete lépe stanovit osobní cíle, kterých chcete dosáhnout na cestě za zlepšením vašeho zdraví. A jako bonus – díky synchronizaci s chytrým telefonem pomocí aplikace Mi Fit udělá i další kus práce za vás váš smartphone.

Svou váhu a další údaje můžete přehledně sledovat v grafech a statistikách zobrazených v aplikaci, nastavit si cíl v podobě vaší ideální váhy a také porovnávat vaše data s ostatními.

Navíc v boji za lepším pocitem a kontrolou nad vlastním tělem nemusíte být sami. Tahle váha dokáže analyzovat až šestnáct uživatelů. Motivovat tak můžete členy domácnosti a kamarády, kteří vám pomohou i ve chvílích, kdy se budete chtít vrátit zpět k balíčkům chipsů a pohodlnému gauči.

Osobní váhu Mi Body Composition Scale 2 pořídíte za 990 Kč.

Nositelná elektronika se stává nepostradatelnou výbavou každého z nás. Někomu stačí, aby uměla měřit kroky, někdo je náročnější a vyžaduje od fitness náramku více.

Bez ohledu na to, zda preferujete běh, chůzi či cvičení v posilovně, bude se vám hodit náramek, který vám pohlídá srdeční aktivitu, spočítá kroky a změří spálené kalorie.

Pokud jste fanouškem funkcionality a potřebujete fitness společníka, který dobře odvede svou práci, pak je pro vás ideální náš fitness náramek Mi Smart Band 5. Ten se pyšní 1,1“ AMOLED displejem, výdrží až 14 dní na jedno nabití a také funkcí monitorování stresu. Nabídne vám 11 sportovních režimů např. veslovací trenažér, skákání přes švihadlo, jóga či eliptický trenažér. Postará se o celodenní monitorování srdeční frekvence a nebudete ho muset sundat ani při plavání nebo ve sprše díky jeho vodotěsnosti až do 50 m. U nás ho seženete za 890 korun.

Mít pravidelný pohyb je sice fajn, ovšem neméně důležité je také zdravé stravování. Nikomu se ovšem nechce trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Proto je tu další chytrý pomocník a tím je rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker, který vám pomůže snadno připravit tu nejlahodnější rýži, jakou jste kdy jedli. Díky zdokonalené elektromagnetické indukci se rýže vaří rovnoměrně, a navíc si zachovává většinu potřebných živin. Kombinace tlakového vaření a indukce s sebou přináší také další výhody v podobě přesné kontroly teplot a dosažení optimální konzistence každičkého zrnka uvnitř hrnce.

Jelikož se tu bavíme o chytrém rýžovaru, nechybí zde samozřejmě možnost propojení s chytrým telefonem. Prostřednictvím mobilní aplikace si můžete vybrat jeden z mnoha receptů, upravit vaření podle typu použité rýže, nebo si například navolit konkrétní dobu spuštění. Z mobilu si tak můžete snadno nastavit, aby na vás po příchodu z práce čekala doma čerstvě uvařená rýže přesně v takové úpravě, jakou máte rádi. Mi Induction Heating Rice Cooker zároveň zapadne svým příjemně minimalistickým vzhledem do každé kuchyně.

Vaření s tímto rýžovarem je chytré, jednoduché, výsledek chutná skvěle a na našem e-shopu jej můžete zakoupit za cenu 2 990 korun.

Přejeme úspěšnou cestu za zdravým životním stylem!