iPhone na ústupu, ve sportovním světě teď frčí Xiaomi

Nemusíte být pilotem Formule 3, abyste si mohli pořídit Xiaomi Mi Note 10 Pro, náš telefon si může dovolit každý. Stačí sáhnout do kapsy pro něco málo přes patnáct tisíc korun a je váš. A to je vážně strhující jízda!

Důkazem toho je závodník David Schumacher, který „jede“ na Xiaomi Mi Note 10 Pro s šesti fotoaparáty! David se nedávno v Praze objevil coby doprovod svého otce Ralfa, jež se stal ambasadorem značky Xiaomi a který byl v Praze slavnostně podepsat smlouvu.  A domů se již vrací s novým výkonným smartphonem.

David Schumacher je synem Ralfa a bývalé modelky Cory-Caroline Brinkmann. A je celkem očekávanou věcí, že jde ve stopách svého slavného tatínka. Pro tuto sezónu podepsal smlouvy s českou stájí Charouz Racing System, a bude tedy jezdit ve Formuli 3. Partnerem týmu je od loňského roku právě značka Xiaomi. David si při návštěvě Prahy Xiaomi Mi Note 10 Pro doslova zamiloval. Výkonné zařízení má na zadní straně pět fotoaparátů, jeden na přední. Především špičkový foťák 108Mpx je absolutní bomba, skvělou volbou je také z pohledu velké interní paměti a nadprůměrné výdrži baterie.

A pořádný výkon bude potřebovat v nové sezóně i David, aby stejně jako Xiaomi drtil konkurenci. „Doteď jsem používal iPhone, ale někomu ho asi dám, dál ho používat nebudu,“ usmíval se David. To budou teď selfíčka!

„Ferrari“ mezi mobily je úplně někde jinde, než obdobné modely konkurence. A to nejen svým výkonem, ale zejména svoji cenou. Nemusíte být pilotem Formule 3, abyste si mohli pořídit Xiaomi Mi Note 10 Pro, náš telefon si může dovolit každý. Stačí sáhnout do kapsy pro něco málo přes patnáct tisíc korun a je váš. A to je vážně strhující jízda!