Konec úklidu v Čechách aneb jak ušetřit čas pro rodinu

Mi robot Vacuum Mop Pro

Vysávání a vytírání patří v domácnostech mezi nejméně oblíbené činnosti. Proč? Zabere hodně času a námahy. Bylo by správné uklízet podlahy každý den, ale přiznejme si, kdo má v průměru dvě hodiny denně čas? Možná není od věci jít s dobou a přenechat úklid technologiím. Ušetřený čas pak můžete investovat do rodiny.

Je jasné, že mnohé z nás technologie stále děsí. Nevěříme jim a říkáme si, že sami to zvládneme lépe. Jenže si musíme uvědomit, že určité vynálezy kdysi byly pro naše předky také moc pokrokové, ale dnes si život bez nich neumíme představit. Třeba taková pračka. Vážně byste raději prali prádlo na valše? Možná je na čase se posunout o krok dál a nechat úklid chytrým spotřebičům. Jedním z nich je třeba ten od Xiaomi, konkrétně Mi Robot Vacuum-Mop P.

3 výhody oproti ručnímu úklidu

Funkce 2v1 – robot vysává a vytírá zvlášť, ale zvládne to i dohromady. Má snadné ovládání, které pochopí všichni členové rodiny a extrémní pečlivost při úklidu. Běžné vysavače navíc často váží několik kilo a manipulace s nimi ze skříně nebo do schodů je namáhavá. To v případě Mi Robot Vacuum-Mop P zcela odpadá, protože ve chvíli, kdy ho vybalíte a určíte mu místo na zemi – tedy dobíjecí stanici a “pelíšek” zároveň, se sám přijede dobít v případě, že se během úklidu vybije. Potom se opět vrátí tam, kde ve vysávání skončil. Sací síla je natolik velká, že si poradí i s chomáči chlupů od domácích mazlíčků. A díky laserové navigaci si robot mapuje okolí, a tak se nemusíte bát, že by zničil nábytek nebo spadl ze schodů. Nevadí mu zajet pod postel, vydrhnout bahno v předsíni a jiné drobnosti, které rádi pomíjíme.

Často se sice můžete dočíst, že úklidem podlah se aspoň hýbete. Nebylo by ale zdravější se vydat na procházku do přírody s těmi, který máte rádi, místo toho, abyste dýchali prach a okřikovali ostatní, ať sem zrovna nešlapou, že je čerstvě vytřeno? Ať už jste maminka v domácnosti, vytížený pracující či kdokoliv jiný, víte, že času není nazbyt a byla by škoda ho ztrácet úklidem, když existují alternativy.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P (white) pořídíte od 9 290 Kč.