Koupelna moderního muže

Portfolio výrobce Xiaomi zahrnuje nejen smartphony, ale i zařízení, které by neměly chybět v koupelně žádného moderního muže.

Portfolio výrobce Xiaomi zahrnuje nejen smartphony, ale i zařízení, které by neměly chybět v koupelně žádného moderního muže. Mezi ně patří třeba holicí strojek Mi Electric Shaver a elektrický zubní kartáček Mi Sonic Electric Toothbrush.

Příznivci hladkých tváří jistě ocení preciznost a rychlost strojku Mi Electric Shaver, který se skládá z celkem tří holících hlav a nabízí 360° plovoucí systém, který se dokonale přizpůsobí vašemu obličeji a nevynechá jediné místo, dále frézky s dvojitým břitem, dva rychlostní stupně a odolnost proti vodě podle standardu IPX7.

Dvojitý břit strojku zaručí důkladné oholení s přesností na setinu milimetru a nezanechává tak po sobě ani to nejmenší strniště. Holící hlavy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, břity dodali výrobci JFE z Japonska a švédský Sandvik. Holící hlava je důkladně ostrá a vysoce odolná vůči opotřebení. Samotný motorek strojku pak dodala japonská firma Mabuchi a jeho specialitou jsou dva rychlostní stupně: standardní pro běžné vousy a akcelerátor pro muže s velmi hustými vousy.

Mezi další výhody strojku patří také speciálně navržený povrch, který se příjemně drží a nezachytává otisky prstů, cestovní zámek zabraňující náhodnému spuštění či indikátor stupně čistoty. Samozřejmostí je také vodotěsné tělo. Baterie strojku vydrží až 60 minut na jedno nabití, což znamená asi 30 oholení bez nutnosti hledat nabíječku.

Stejně tak designově i funkčně zpracovaný je kartáček Mi Sonic Electric Toothbrush. Ten s výše zmíněným holicím strojkem sdílí nejen pohodlně navržený povrch těla, ale i odolnost proti vodě podle certifikace IPX7. Mezi jeho hlavní přednosti pak dále patří výkonný sonický motor s magnetickou levitací, hlavice odolná proti rzi a individuální čistící režimy.

Motor kartáčku při čištění zubů vytváří více než 31000 vibrací za sekundu a společně s efektivní čistící silou zaručuje lepší výsledky, než běžné zubní kartáčky. Vybrat si navíc můžete hned z několika čistících režimů podle individuální potřeby. A pro skutečné nadšence do chytré domácnosti se dá kartáček i propojit se smartphonem, kde vám zobrazí statistiky o vašem čištění zubů.

Kartáček má zabudovanou 700mAh baterii a na jedno nabití vydrží až 18 dní. Stupeň nabití indikuje buď sám přímo pomocí indikační diody, nebo detailněji ve smartphonu (stupeň nabití v procentech). Součástí balení je i praktická dobíjecí stanice.

Kartáček Mi Sonic Electric Toothbrush koupíte v našem e-shopu za cenu 1 190 korun, holicí strojek Mi Electric Shaver pak za 1 390 korun.