Květen – lásky čas

Wittytrade Máj 2020

Naše chytré produkty se zaměřují právě na to, aby vám pomohly s co největším množstvím povinností, abyste měli více volného času pro své blízké. V této nelehké době nám bylo sice volného času dáno ještě o dost více, ale zato nám byl odebrán kontakt s našimi nejbližšími.

Přemýšleli jste už nad tím, že láska a přízeň se dá vyjádřit mnoha způsoby? Co třeba zkusit svým nejbližším zavolat a dát jim najevo, že na ně myslíte? Nebo co jim vytvořit nějakou vtipnou fotografii na téma, jak trávíte karanténu vy a vykouzlit jim úsměv na tváři?

My v Xiaomi držíme pospolu a tak nás napadlo, že bychom mohli povzbudit i ostatní, aby se v této nelehké době zajímali nejen o sebe a svého partnera pod rozkvetlými třešněmi, ale i o své blízké, které delší dobu neviděli.

Měsíc květen jsme si proto pracovně nazvali „Laskavý měsíc“. Není nám dovoleno být s našimi blízkými osobně, tak s nimi budeme alespoň skrze obrazovky našich smartphonů.

Chceš se taky zapojit? Je to jednoduché, stačí ti tvůj instagramový profil a troška kreativity!

Pomocí videa či fotografie vyjádři lásku tvému blízkému alespoň takto na dálku. Do příspěvku vlož hastag #LASKAVÝMĚSÍC a označ náš profil @xiaomiczech, ať víme, že jsi v tom s námi!

Označit můžeš také své kamarády, aby i oni mohli svou lásku virtuálně projevit.

Pojďme si být zase o kousek blíž v této náročné době.