Mějte přehled o své kondici s chytrou váhou Xiaomi

mi body compostition scale

Abyste měli lepší celkovou představu o svém těle, je vhodné mít po ruce chytrého pomocníka.

Léto je čas, kdy lze dobře pracovat na své kondici jak doma či v posilovně, tak i venku v přírodě. Abyste měli lepší celkovou představu o svém těle, je vhodné mít po ruce chytrého pomocníka. Nejlépe takového, který má vaše statistiky pod kontrolou a umí nabídnout přehledně informace nejen o vaší váze, ale i o celé řadě dalších údajů. Tím je právě chytrá váha Mi Body Composition Scale.

Vedle váhy těla s přesností na 50 gramů vám změří také svalovou hmotu, kostní hmotu, tělesný tuk, viscerální tuk, obsah vody v těle, vypočítá BMI a sestaví celkové hodnocení vaší fyzičky. Na základě těchto dat si pak můžete lépe stanovit osobní cíle, kterých chcete dosáhnout na cestě za zlepšení vašeho zdraví. Nejste na to ale sami, díky synchronizaci s chytrým telefonem pomocí aplikace Mi Fit udělá i další kus práce za vás váš smartphone.

Svou váhu a další údaje můžete přehledně sledovat v grafech a statistikách zobrazených v aplikaci, nastavit si cíl v podobě vaší ideální váhy a také porovnávat vaše data s ostatními. Třeba vás informace o tom, že si vedete lépe než ostatní, ještě více podpoří v dalším cvičení. Mi Fit samozřejmě neslouží jen pro uchovávání dat z chytré váhy, ale chová se jako váš osobní měřič a správce aktivit, vhodný třeba pro běžce nebo cyklisty.

Samotná váha je navržena tak, aby zapadla do moderních domácností díky svému jednoduchému a praktickému designu. Na nejužším místě má jen 14,75 mm a sama váží pouhého 1,6 kilogramu, takže je i vysoce skladná. Neutrální bílé provedení vám pak umožní ji zařadit do výbavy mnoha různě dekorovaných pokojů.

Stejně jako vzhled je samozřejmě důležitá i praktičnost takového zařízení. V první řadě je povrch váhy pokrytý tvrzeným sklem, které je opatřeno i protiskluzovou ochranou. Často se totiž může stát, že si chcete na váhu stoupnout třeba po koupeli a je proto důležité, aby byla taková činnost bezpečná. Váha sama okamžitě detekuje, že na ní někdo stojí a rozsvítí displej tvořený z LED diod umístěných pod tvrzeným sklem. Senzory umí dokonce i upravit jas LED diod v závislosti na světelných podmínkách okolí.

Celkem umí Mi Body Composition Scale sledovat údaje až 16 osob, hodí se tedy i do domovů těch nejpočetnějších rodin. Nechybí ani automatické rozlišování mezi dětmi a dospělými, podle kterého také přizpůsobí počítání různých dat. Se smartphony se propojí pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.0 a v provozu ji udrží až 8 měsíců čtyři baterie AAA.

Mi Body Composition Scale pořídíte u nás za cenu 1 199 korun.