Mi Watch Lite – osobní trenér na vašem zápěstí

První měsíc roku máme již za sebou a nastal tedy čas si vyhodnotit, jak se nám daří plnit novoroční předsevzetí. Zařazení více pohybu, vypracovat si fit postavu a další podobné cíle, si zvolilo jistě nemalé množství populace. Dosáhnout těchto cílů bylo náročné vždy, nyní jsou ale podmínky vlivem pandemie o to náročnější, jelikož permanentka do posilovny je jistým motivačním prvkem, nicméně donutit se ke cvičení doma, to už chce pořádnou dávku motivace a silné vůle! Jak si tedy co nejvíce pomoci, aby přišly kýžené výsledky?

Na pomoc naštěstí přichází chytré produkty, které nám mohou být velikými pomocníky při cestě za vysněnou postavou. Začněte sportovat efektivněji s chytrými hodinkami Mi Watch Lite a zlepšete váš zdravý životní styl! Hodinky nabízejí řadu pokročilých fitness funkcí a inteligentních senzorů, které zajistí přesné sledování denní aktivity, sportovních tréninků a dalších ukazatelů, jako je sledování srdeční frekvence či monitoring kvality spánku. Ve výbavě hodinek nechybí ani integrovaný GPS modul pro přesné sledování polohy a voděodolný design, který umožní používat hodinky Mi Watch Lite i při plavání v bazénu. Příjemným bonusem je i možnost přizpůsobení si vzhledu hodinek a dlouhá výdrž baterie až 9 dní, kterou hodinky disponují.

Mi Watch Lite jsou opatřeny 1,4″ TFT displejem s dotykovým ovládáním a jemným rozlišením 323 PPI, na němž přehledně zobrazíte všechny naměřené hodnoty. Díky podpoře automatického nastavení jasu budou informace na ciferníku chytrých hodinek Mi Watch Lite vždy dobře viditelné. K jednotlivým užitečným funkcím získáte rychlý přístup díky intuitivnímu dotykovému ovládání a integrovaným bočním tlačítkům.

Díky širokým možnostem přizpůsobení vzhledu si je můžete upravit zcela k obrazu svému. K dispozici jsou 3 barevné varianty pouzdra, 5 barevných silikonových řemínků a více než 120 tematických ciferníků, které dokonale podpoří váš osobitý styl. Celkem můžete vytvořit až 1 000 různých kombinací.

Prostředí, ve kterém se nacházíte, také nehraje roli, jelikož chytré fitness hodinky Mi Watch Lite sledují váš pohyb v reálném čase, ať už jste venku, nebo uvnitř. Mimo to vám také pomůžou nastavit konkrétní cíle, díky kterým zlepšíte výsledky vašeho tréninku. Vybrat si můžete z celkem 11 přednastavených sportovních režimů, které zajistí přesné měření oblíbených pohybových aktivit jako například běh, plavání, cyklistika, turistika, běžecký trenažér atd. Mi Watch Lite disponují několika inteligentními senzory a integrovaným GPS/GLONASS modulem, díky čemuž je zajištěno přesné sledování vaší polohy, trajektorie, rychlosti, vzdálenosti či spálených kalorií.

Nejenom pravidelný pohyb, ale i kvalitní spánek hraje roli při změně postavy. Proto jistě přijde vhod funkce pro analýzu kvality spánku, během kterého jsou zaznamenány komplexní údaje o jeho jednotlivých fázích a délce. Získaná data následně můžete analyzovat v mobilní aplikaci Xiaomi Wear a získat tak podněty pro zlepšení vašich spánkových návyků.

Stres nás v dnešní době obklopuje denně, a proto je dobré mít po ruce nástroj, který vám pomůže zmírnit hladinu stresu kdykoliv a kdekoliv. Pokud se nacházíte ve stresové situaci, můžete v hodinkách využít řízená dechová cvičení po dobu 1 až 5 minut v nastaveném rytmu. Díky tomu rychle a efektivně dostanete hladinu stresu opět pod kontrolu.

Udržujte si přehled! Díky podpoře mobilních notifikací můžete na ciferníku zobrazovat upozornění o příchozích hovorech, SMS zprávách, emailech či další notifikace z vybraných aplikací.

Nechybí ani již zmíněná mobilní aplikace Xiaomi Wear, ve které si podrobně a přehledně zobrazíte vaše denní zdravotní statistiky, jako je srdeční frekvence, kondice a kvalita spánku. Kromě toho lze zobrazit přesný záznam trasy, historii naměřených hodnot či nastavit příjem mobilních notifikací. Přidávat můžete i různé zdravotní plány nebo cíle a následně sledovat jejich plnění.

Hodinky jsou k dostání na našem eshopu za 1 590 Kč.

Přejeme mnoho úspěchů při cestě za vaší vysněnou postavou!