Na Valentýna nadělujeme hromadu slev. Nenechte si je ujít!

Svátek zamilovaných doslova vybízí ke strávení dne se svou milovanou polovičkou. S našimi zlevněnými Xiaomi výrobky se vám podaří naladit ještě lepší atmosféru a radost tím zdvojnásobíte.

Svátek zamilovaných se blíží a my jsme pro vás připravili řadu zajímavých slev. Na Valentýna tak můžete své drahé polovičce pořídit chytrou lampičkou nebo Xiaomi smartphone v balíčku s fitness náramkem nebo hodinkami za sníženou cenu. Akční ceny startují dnešním dnem a budou platit až do neděle 23.2.2020.

Svátek zamilovaných doslova vybízí ke strávení dne se svou milovanou polovičkou. S našimi zlevněnými Xiaomi výrobky se vám podaří naladit ještě lepší atmosféru a radost tím zdvojnásobíte.  Vybrat si můžete ze dvou možností.  V nabídce je kombinace telefonu Redmi Note 8T (4GB/64GB) společně se sportovním náramkem s barevným dotykovým AMOLED displejem Xiaomi Mi Band 4 dohromady za 5 689 Kč, nebo s plnohodnotnými chytrými hodinkami Xiaomi Amazfit GTR za zvýhodněnou cenu 8 380 Kč. Oba balíčky jsou jedinečnou nabídkou a pořídíte je u nás na e-shopu nebo u vybraných prodejců.

Redmi Note 8T je elegantní smartphone, který uspokojí vaše touhy jak po stránce selfie nebo focení se čtyřmi objektivy, které nabízí 48+8+2+2 MPx. Selfie fotoaparát je vybaven 13 MPx a dokáže pořídit krásné momenty například z romantické večeře nebo.

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 pak pomůže sledovat vaše sportovní aktivity, jako jsou běh, plavání, cyklistika nebo pěší turistika. Bude monitorovat srdeční tep, počítat kroky, kontrolovat kvalitu spánku a po propojení s telefonem nabízí i užitečná upozornění. A na jedno nabití vydrží až 20 dní.

Oproti tomu Xiaomi Amazfit GTR jsou chytré sportovní hodinky vyvinuty s důrazem na eleganci a díky svému designu si je můžete vzít za sportem i do práce. Disponují také kvalitním AMOLED displejem, vysokokapacitní baterií a užitečnými funkcemi. Jsou vybaveny pokročilým měřičem srdečního tepu a lze volit mezi 12 sportovními režimy. Nechybí jim ani možnost sledovat všechna důležitá upozornění z mobilního telefonu.

Ať už si vyberte cokoliv, přejeme vám krásný svátek zamilovaných!