O nás

Xiaomi – nejrychleji rostoucí značka elektroniky a jeden z nejlepších startupů posledních let.

Na českém trhu působí Xiaomi oficiálně teprve od září 2017, ale s 15% podílem se již značka stačila vyšplhat na číslo tři v oblasti mobilních telefonů. Chytrý telefon Xiaomi vlastní každý šestý Čech. Chytré hodinky nebo náramek této značky pak dokonce každý druhý!

Celosvětově činí podíl Xiaomi na trhu s mobilními telefony 8 % a to při meziročním nárůstu 129 % (Q1 2018 vs. Q1 2017). Oblíbenost značky, která se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena / výkon, začala růst raketovým tempem i v ČR, kde získala cenu Produkt roku 2017 hned ve třech kategoriích.

Xiaomi nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, výkonné notebooky, chytré hodinky, kamery, TV, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na našich Mi Storech a Mi Zones.

Společnost Witty Trade s.r.o. je oficiálním distributorem značky Xiaomi pro Českou republiku a provozovatelem této stránky. Disponujeme oficiální licencí pro distribuci produktů přímo od centrály Xiaomi v Číně a spravujeme oficiální zastoupení Xiaomi v ČR. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se Xiaomi v ČR může opřít o silné partnerství a přímou komunikaci s centrálou Xiaomi v domovské Číně. Na nejvyšší partnerské úrovni působíme coby oficiální distributor značek Xiaomi, Roidmi, Huami, 360, Yeelight, 1More a dalších uznávaných výrobců. Přední české e-shopy i tradiční prodejci IT a elektra spoléhají na naše služby a sortiment. Zásobujeme například Alza.cz, CZC.cz, DATART, Amazon, Electro World, Mall.cz, OKAY a další. Spolupracujeme s více než 1 000 aktivními obchodními partnery.

Již od svého vzniku v roce 2011 si udržujeme pozici jednoho z klíčových českých distributorů elektroniky. Jsme stabilní společností, která klade důraz na komplexní služby ke všem značkám, které v České republice a dalších zemích Evropské Unie zastupujeme. Cílem je udržovat a rozvíjet dobré vztahy s obchodními partnery. Oblíbené jsou produktové akce, které umožňují odběr zboží za výjimečných podmínek. Během svého působení jsme dosáhli řady veřejných ocenění.
Witty Trade své zaměstnance vede k otevřenosti a vstřícnosti k obchodním partnerům. Snažíme se uspokojit jejich nejnáročnější požadavky a udržovat oboustranně výhodné obchodní vztahy. Pro své partnery pravidelně pořádáme osobní setkání. Oblíbené jsou zvláště akce s odborným a společenským programem. Hlavním cílem společnosti pro rok 2018 bylo otevření vlastní retailové sítě obchodů Xiaomi napříč obchodními centry v České republice, což se nám podařilo.