Objevte expozici Xiaomi Smart Home

for arch

Na tradičním veletrhu ForArch jste měli jedinečnou příležitost objevit první expozici „Xiaomi Smart Home“

Produkty Xiaomi můžete znát z médií, od vašich blízkých, kteří vlastní například mobilní telefon či chytrý náramek, produkty můžete vyhledávat v internetových obchodech nebo si je fyzicky prohlížet v kamenných prodejnách. Co se vám ale málokdy podaří spatřit, je instalace celé škály produktů do jednoho systému. My jsme pro vás takovou simulaci chytré domácnosti připravili na veletrhu ForArch, kde jste si mohli všechny produkty prohlédnout, vyzkoušet a ověřit si, jak se dají společně propojit, aby vaše domácnost byla chytrá a bezpracná, a aby vám všechny domácí práce zabraly co nejméně času a vy tak mohli ušetřený čas věnovat vaší rodině či koníčkům.

V Letňanech na tradičním veletrhu ForArch, který se konal 17.-21. září, jste měli jedinečnou příležitost první z těchto simulací vidět na vlastní oči. Na stanovišti našeho stánku v hale č. 4 jste si mohli prohlédnout a ozkoušet nejen „chytrou domácnost“ ale i další vychytávky značky Xiaomi.

Xiaomi For Arch 2019 | Xiaomi Czech

Pro nás a jsme přesvědčeni že i pro širokou veřejnost, se tímto dnem otevřely dveře budoucnosti chytrých domácností. Snadnější, rychlejší a komfortnější péče o domácnost nikdy nebyla dostupnější než nyní!

Chytrá domácnost „Xiaomi Smart Home“ je sestavena tak, aby již nic nebránilo tomu, abyste váš drahocenný čas věnovali své rodině, koníčkům či práci a neztráceli ho při vykonávání nudných domácích prací. Toto vše je možné díky plánování úkolů skrz chytrou aplikaci Mi Home ve vašem smartphonu spárované s jakýmkoliv Xiaomi produktem, sledování průběhu vykonávání naplánované činnosti a zejména díky možnosti propojení VŠECH Xiaomi produktů v jeden celek. O tom, zda to takto opravdu funguje jste se přišli mnozí z vás přesvědčit právě na veletrh ForArch.

Během celé akce jsme zodpovídali veškeré vaše dotazy týkající se našich výrobků, ukazovali jsme vám jejich funkcionalitu a radili jsme vám s výběrem ideálního produktu pro vaši domácnost. Tato příležitost, ukázat vám naše produkty v praxi a umožnit vám jejich vyzkoušení, byla pro nás velmi obohacující a jsme rádi, že si k našemu stánku přišlo produkty vyzkoušet tak obrovské množství lidí. Věříme, že se nám díky této expozici podaří zkvalitnit a zlepšit životy mnohým z vás, kteří přišli s našimi produkty poprvé do styku, či zatím neměli s žádným produktem osobní zkušenost nebo doposud vlastnili pouze mobilní telefon a o dalších produktech neměli přehled.

Věříme v inovaci v oblasti chytrých domácností, jelikož čas je drahý a nikdo nám ho nevrátí zpět, tak proč si ho neušetřit co nejvíce pro své blízké a na věci, které nám dělají radost. A co vy, přidáte se do „chytré revoluce“ s námi?