Otevření Mi Storu: Frýdek-Místek

Mi STORE OC Frýda

Těší nás, že vaše přízeň k produktům značky Xiaomi stále roste a máme upřímnou radost z toho, že vám každým dnem můžeme ulehčovat život. Počet našich otevřených prodejen se nedávno opět rozrostl o jednu další, tentokrát ve Frýdku-Místku.

Pomyslné brány do dalšího Mi Storu v OC Frýdě se slavnostně otevřely dne 20.5. Situace týkající se koronavirové krize nám bohužel neumožnila uskutečnit otevření prodejny ve slavnostnějším stylu, nicméně věříme, že nadcházející otevírací akce, které plánujeme do budoucna, si společně užijeme o to více!

V nově otevřeném Mi Storu najdete kompletní nabídku Xiaomi produktů včetně nejaktuálnějších novinek trhu. Prohlédnout a zakoupit si zde můžete mobilní telefony nebo široké portfolio produktů chytré domácnosti. V nabídce je také příslušenství k mobilním telefonům, jako jsou ochranná pouzdra a tvrzená skla, která vám zdarma nalepíme. To vše na jednom místě.

Pokud na prodejně nenaleznete produkt, o který máte zájem, můžete si na místě vytvořit rezervaci a my vás budeme kontaktovat hned, jak jej opět naskladníme. Také se na prodejně můžete zaregistrovat k odběru Xiaomi novinek. Díky tomu budete mít vždy aktuální informace nejen o nových produktech, ale i o připravovaných akčních nabídkách.

Na další Mi Story se můžete těšit například v Kladně nebo v Mladé Boleslavi.

Těšíme se na vaši návštěvu!