Party, romantika i běžné svícení. Žárovky Xiaomi toho umí opravdu hodně

žárovka smartbulb

Chytrá žárovka Mi LED Smart Bulb má v rukávu spoustu dalších funkcí a jak ji jednou vyzkoušíte, otevře se vám zcela nový svět možností.

Mnohé z nás možná stále nenapadá, že i věci jako žárovka mohou být daleko všestrannějšími pomocníky, než jak jsme na ně byli doposud zvyklí. Už dávno totiž neplatí, že žárovka svítí jen jedním způsobem a buď je vypnutá, nebo zapnutá. Chytrá žárovka Mi LED Smart Bulb má v rukávu spoustu dalších funkcí a jak ji jednou vyzkoušíte, otevře se vám zcela nový svět možností.

V první řadě umí žárovka značky Xiaomi napravit neduh, se kterým jste se už určitě někdy setkali. Některé obyčejné žárovky jsou na vás moc silné či slabé, jejich světlo je moc studené nebo naopak až příliš teplé. S tímto problémem se u Mi LED Smart Bulb nesetkáte, protože celá škála jasu a teploty světla (od 1 700 do 6 500 K) je plně přizpůsobitelná. Díky tomu si můžete domácí osvětlení přizpůsobit podle nálady či denní doby.

Pokud chcete zkusit něco trochu „divočejšího“, žárovka vám samozřejmě dovolí nastavit i ostatní barvy spektra (celkem 16 milionů). Pro romantickou náladu tak můžete nastavit různé tóny červené, nebo když se u vás koná párty, můžete střídat všechny barvy dle libosti. Samozřejmě jsou k dispozici i režimy, které barvy plynule střídají a dovolí vám je dále přizpůsobovat podle potřeby.

Co by to bylo za chytré zařízení, kdyby nebylo propojené s vaším smartphonem. V aplikaci Mi Home tak máte k dispozici všechny vaše domácí Xiaomi žárovky na jednom místě a můžete je zapínat, vypínat a upravovat jejich vlastnosti podle potřeby. Vedle základního nastavení toho, jak má žárovka fungovat se dálkové ovládání samozřejmě hodí i v případech, kdy se zrovna nacházíte mimo místnost a chcete v ní světlo na dálku vypnout či zapnout.

Užitečné je dálkové ovládání i v případě, že jste třeba zrovna na dovolené a chcete tím simulovat vaši přítomnost v bytě či domě. Dokonce si můžete nastavit i automatické vypínání a zapínání. Kompatibilní je navíc i s asistentem Google Assistant, takže ji můžete ovládat i hlasovými příkazy. Mi LED Smart Bulb perfektně zapadá do ekosystému chytrých zařízení Xiaomi, takže spolupracuje třeba se senzory, TV boxem a dalšími. Samozřejmostí je i synchronizace více žárovek v domě.

Samotná žárovka Mi LED Smart Bulb má životnost 11 let při průměrném svícení 6 hodin denně a její spotřeba je 9 wattů – jiné žárovky přitom se stejným jasem přitom dovedou spotřebovat až 60 wattů, je tak také velmi úsporná. S telefonem a ostatními zařízeními komunikuje pomocí technologie wi-fi. Její typ závitu je E26. Pořídíte ji na našem e-shopu za 599 korun.

Udělejte si domácí pohodu!