Podívejte se, jak vypadá stánek Xiaomi na MWC 2019

Xiaomi stánek

Barcelona po roce opět přivítala Mobile World Congress, jednu z největších akcí zaměřených na mobilní elektroniku a moderní technologie.

Na výstavišti MWC je možné narazit na několik tisíc vystavovatelů z celého světa, mezi nimiž samozřejmě nemůže chybět značka Xiaomi. Prezentuje zde většinu svého portfolia včetně horké novinky – smartphonu Mi 9. Přinášíme fotografie a postřehy z naší návštěvy světového kongresu.

Značka Xiaomi dala návštěvníkům MWC 2019 jedinečnou možnost spatřit většinu produktů na jednom místě. Pro mnohé pak bylo často překvapením, o jak široký záběr se jedná a jak elegantně lze jednotlivá zařízení navzájem propojit.

Zájem o novou vlajkovou loď Xiaomi Mi 9 byl enormní. Dostat se k vystavovaným kouskům mnohdy vyžadovalo dlouhé minuty čekání ve frontě novinářů a youtuberů.

Neméně velký rozruch vzbudil také bezrámčekový Xiaomi Mi Mix 3 5G. Jde o vůbec první model značky s podporou technologie 5G, která je pro celý trh s chytrými telefony velice důležitá.

Expozice Xiaomi byla rozdělena do tematických sekcí, kde bylo možné si všechny produkty vyzkoušet a získat potřebné informace. V části věnované chytré domácnosti byly k vidění sady zabezpečovacích senzorů, chytré lampičky, televizory, čističky vzduchu či zbrusu nová generace chytré žárovky Mi LED Smart Bulb.

 

Svůj vlastní prostor na stánku dostal laserový projektor Mi Laser 150, který návštěvníky zaujal brilantními obrazovými vlastnostmi a mimořádně krátkou ostřící vzdáleností.

Největší úsměv na rtech si návštěvníci odnášeli z arény věnované elektromobilitě. K vidění zde byly například populární elektrokoloběžky Mi Electric Scooter, elektrokola a motokáry. Nechyběla zde ani vozítka z řady Ninebot, která si na stánku Xiaomi neměla šanci odpočinout.

Xiaomi je světovou jedničkou ve wearables, chytré hodinky se tak také dočkaly velké pozornosti.

Na veškeré dění na stánku Xiaomi dohlížel maskot Mi Bunny v převleku létajícího prasátka.

Více fotografií ze stánku Xiaomi na MWC 2019 sledujte již zítra na našem facebookovém profilu.