Polštářek Xiaomi vám zajistí pohodlí doma, v práci i na cestách

xiaomi polštář

Ať už se jedná o zpříjemnění odpočinku doma, v práci nebo na cestách. Pro všechny tyto případy se hodí pomocník od Xiaomi: multifunkční krční polštář.

O pohodlí jde především, a to ať už jste kdekoliv. Doma se snažíme vytvořit maximální možné podmínky pro odpočinek, v práci si zase zpříjemňujeme strávený čas a cestování se s pomocí různých doplňků snažíme hlavně přečkat tak, jak nám to naše možnosti dovolí. Pro všechny tyto případy se hodí pomocník od Xiaomi: multifunkční krční polštář.

Základem takového cestovního polštářku jsou samozřejmě co možná nejpohodlnější materiály. Xiaomi zvolilo speciální thajský granulovaný latex, který je právě význačný svou měkkostí a pohodlností. Faktoru pohodlí přispívá právě fakt, že je latex uvnitř rozdělen na malé částice, což je efektivnější řešení, než kdyby byla náplň v celku.

Díky tomuto materiálu se polštářek přizpůsobí tvaru nejen vašeho krku, ale i třeba rukou, pasu a dalším částem těla. Fantazii se meze nekladou a každý svého vysněného pohodlí dosahuje jiným způsobem.

Potah polštářku je pak naopak vybaven švédským polygenetickým antibakteriálním činidlem, takže polštářek zároveň dbá i na vaše zdraví. To je také šetrné i k životnímu prostředí. Povrch je dále elastický a prodyšný. Barva udržuje svůj vzhled a zabraňuje vyblednutí. Snižuje také riziko výskytu statické elektřiny.

Polštářek má dokonce hned několik certifikací. Vnitřní latex má certifikace od německého TÜV Rheinland a také úřadem iSPA. Textilie polštáře zase splňuj Oko-Tex Standard 100 ekologickou certifikaci. Xiaomi si zkrátka dalo záležet, aby i takový doplněk, jako je cestovní polštářek, splňoval co možná nejzásadnější kritéria.

Rozměry tohoto multifunkčního krčního polštáře jsou 640 x 165 mm a jeho váha je přibližně 300 gramů. Potah je tvořen bavlnou, výplň tvoří výše zmíněné latexové částice. Na polštářku se také nachází upevňovací spona značky Nifco. Polštářek je dostupný v šedé nebo béžové barvě. Zakoupit jej u nás můžete za cenu 499 korun.