Posuňte svůj Instagramový profil na vyšší level s vychytanými funkcemi Mi 10T Pro!

Každý z nás to v sobě ve skrytu duše jistě skrývá – touhu mít dokonale sladěný instagramový profil, jenž je potěšením pro oko každého návštěvníka profilu. Je nám to jasné, nemusíte říkat už ani slovo. Xiaomi tuto touhu také registruje, a tak není divu, že přišlo se smartphonem Mi 10T Pro, který se pyšní 108 Mpx špičkovým fotoaparát s AI a který v sobě navíc skrývá v rámci focení nové dechberoucí funkce, které ocení nejeden Insta-nadšenec! Pojďme se nyní podívat, co nejzajímavějšího se ukrývá pod položkou „více“ v prostředí fotoaparátu.

Klonovat

To tady ještě nebylo! Rádi byste na jedné fotografii ztvárnili několik činností najednou, aniž byste se museli věnovat časově náročnému editování ve složitých programech? Přesně to vám nabídne nová funkce „klonovat“. Na jedné fotografii tedy můžete díky této funkci hrát na kytaru, zároveň stát u mikrofonu a provádět jakoukoliv další činnost. Kreativitě se zde opravdu meze nekladou. A co teprve řeknete na to, že tuto funkce lze využít nejenom při focení fotografií, ale i při točení videí?! Každý kreativec nyní jistě jásá! Věříme, že si s touto funkcí užijete spoustu zábavy, a vymyslíte opravdu zajímavé kreativní výtvory!

Přední a zadní

Taky vás nejednou mrzelo, že nemůžete nahrávat jak přední, tak zadní kamerou? Spolu se smartphonem Mi 10T Pro přichází i dobrá zpráva – nyní můžete! Něco nám říká, že tato funkce je jako stvořená na točení „prank videí“ či dalšího zábavného contentu. Zde se nám opravdu odemykají dveře do vyššího kreativního světa. Aneb dvojí perspektiva pro dvojí porci zábavy.

Dlouhá expozice

Tato funkce je jako stvořena pro velké kreativce! Jistě jste již někdy slyšeli o takzvaných „neonových linkách“. Když už nic, tak použití této funkce v noční scenérii stojí opravdu za to! Za hřích stojí i funkce jako jsou olejové malby nebo malování světlem, při kterých můžete opravdu ukázat, jak velká kreativní duše ve vás dříme! Vyznáte pomocí světelného malování své polovičce lásku? Popřejete tak svým nejbližším to nejlepší do nového roku? Napíšete světelný vzkaz pro vašeho vzdáleného kamaráda, abyste mu zlepšili den? Kdo ví. Váš Mi 10T Pro, vaše kreativita – a to stačí.

Nyní vám již nic nestojí v cestě k vyšperkovanému insta feedu, který vám bude leckdo závidět!

Creative-friendly smartphone Mi 10T Pro pořídíte na xiaomi.cz

Pokud vás Mi 10T Pro zaujal pro své vyladěné funkce v oblasti fotografování a zajímá vás, jak si stojí v jiným klíčových oblastech, podívejte se na naši podrobnou recenzi, kde se o něm dozvíte více informací!