Přivítejte Xiaomi Mi Scooter, nejvýkonnější elektrokoloběžku pro ty nejnáročnější uživatele

scooter

Xiaomi Mi Scooter Pro je ideálním parťákem pro všechny, co hledají rychlý a efektní způsob přepravy napříč městskou džunglí.

Společnost Xiaomi patří v segmentu elektromobility mezi absolutní špičku. Vděčí za to především povedeným elektrokoloběžkám, které jsou považovány za etalon celého segmentu. Pro důkaz přitom nemusíme chodit daleko. Pokud ve městě narazíte na někoho, kdo se kolem vás prožene na elektřinou poháněné koloběžce, s nejvyšší pravděpodobností ponese právě logo Xiaomi.

Pár chytrých hlav z Xiaomi si ovšem řeklo, že by bylo fajn přijít s něčím ještě lepším, co by dokázalo ukojit choutky i těch nejnáročnějších uživatelů. Výsledkem se stal zbrusu nový model elektrokoloběžky Xiaomi Mi Scooter Pro, který se chlubí vyšším výkonem a řadou užitečných vylepšení.

Rozjeďte to s větrem o závod

Xiaomi Mi Scooter Pro je ideálním parťákem pro všechny, co hledají rychlý a efektní způsob přepravy napříč městskou džunglí. V porovnání s předchozím modelem ovšem nabízí vyšší maximální rychlost. Po přepnutí do sportovního režimu to můžete rozpálit až na 25 km/h, což je už pořádný fičák.

Pokud zrovna nechvátáte a chcete si vychutnat klidnou jízdu, máte k dispozici ještě další dva režimy – standardní (D) a úsporný (ECO). Mezi jednotlivými režimy můžete snadno přepínat stisknutím tlačítka na řidítkách, kde mimo jiné najdete také praktický displej. Ten umí zobrazovat aktuální rychlost, zvolený jízdní režim a zbývající kapacitu baterie. Nejdůležitější informace o stavu koloběžky tak máte stále na očích.

Dvojnásobná porce energie

Značného vylepšení se dočkal také integrovaný akumulátor, který pojme o poznání větší množství energie. S plně nabitou elektrokoloběžkou zvládnete ujet až 45 kilometrů na jeden zátah. Inteligentní systém správy napájení kombinuje šest různých způsobů ochrany, které hlídají baterii a veškerou elektroniku před jejím poškozením.

Xiaomi Mi Scooter Pro myslí také na vaší bezpečnost. Při jízdě v noci či za zhoršených světelných podmínek oceníte přední LED reflektor, který bezpečně osvítí cestu před vámi. Dalším bezpečnostním asistentem je dvojitý brzdný systém s protiblokovacím E-ABS. Ostatní účastníci provozu pak ocení přítomnost výstražného zadního světla, které se rozsvítí při každém zmáčknutí brzdové páky.

Vypíchnout si zaslouží také samotný design, který už na první pohled působí harmonickým dojmem. Černý rám s matným povrchem oživují sytě červené detaily, jež přinášejí jedinečný vizuální zážitek. Xiaomi Mi Scooter Pro je elektrokoloběžkou, která nabízí ty nejlepší dostupné technologie zabalené do úhledného kabátku. Po stránce jízdních vlastností nemá konkurenci a právem ji náleží titul nejlepší elektřinou poháněné koloběžky na současném trhu.

Pokud tedy patříte mezi náročné uživatele, co hledají rychlý a bezpečný dopravní prostředek do města, Xiaomi Mi Scooter Pro je ideálním kandidátem.