Revoluce v městské dopravě

Městský život se neustále mění a s ním i možnosti přepravy. Ke slovu se stále více dostávají nové technologie. V čele s nimi samozřejmě elektrické koloběžky. Dostanete se s nimi totiž opravdu kamkoliv a zároveň se vyhnete přeplněným silnicím a tlačenicím v městské hromadné dopravě. Oceníte jejich obratnost, výdrž i rychlou jízdu a užijete si novou nevšední formu dopravy. Elektrokoloběžka se stane vaším parťákem na krátké vyjížďky po městě, cesty do práce, ale i delší výlety do přírody. Zkrátka kamkoliv.

Ulehčete městu od aut

Elektrické koloběžky prošly za posledních pár let značnou proměnou. Nejnovější modely fungují velice spolehlivě. Nové technologie nabídnou perfektní uživatelský zážitek z jízdy a dlouho životnost baterie. Při cestování po městě se investice do elektrické koloběžky skutečně vyplatí, protože na rozdíl od auta s sebou nenese žádné další náklady. Ušetříte za nejrůznější pojištění, povinný servis nebo třeba zimní kola. Chcete se vyhnout věčným zácpám, dostat se na schůzku včas, levně a ekologicky? To dává smysl!

Možnost volby

Současné elektrické koloběžky mají s prvními modely již pramálo společného. Zvláště konstrukce prošla značnými proměnami. U současných modelů je kladen důraz zejména na mobilitu, skladnost a výdrž baterie. Pokud je vaše koloběžka lehce složitelná a má kompaktní rozměry, nemusíte se bát ji popadnout do ruky a vzít ji s sebou na pracovní schůzku nebo si cestu rozložit a využít městskou hromadnou dopravu. Volba je na vás.

Šetřete čas i přírodu

Předností elektrických koloběžek je jejich šetrnost k životnímu prostředí. Hlavním pohonem jim je totiž dobíjecí baterie. Pokud tedy místo automobilu zvolíte koloběžku, ulevíte přírodě od emisí a toxinů, které jsou zvláště ve městech už tak velkým problémem. Kromě přírody uděláte dobře také vašemu zdraví. Možná vás to překvapí, ale i na koloběžce s elektrickým pohonem dochází k zapojení vašich svalů. Stání totiž vyžaduje zapojení hlubokého stabilizačního systému, tzv. core a svalů v oblasti nohou, zad i ramen, které pomáhají tělu ustát drobné otřesy.

Vyhněte se zácpám
Cestování jako takové je obecně spojeno s častým čekáním a opravdu málokdy se poštěstí, že by vás cestou nepotkala žádná zácpa. I tento dennodenní problém řeší pořízení chytré koloběžky, jelikož její mobilita dovoluje elegantní složení a bez jakýchkoliv komplikací si ji můžete vzít s sebou do MHD a ušetřit si tak čas a nervy spojené s čekáním v zácpách.

Mi Electric Scooter Pro 2

Pokud se rozhodnete prohánět se městem jako drak, máme pro vás tento tip. Elektrická koloběžka s 600 W motorem, tempomatem a třemi jízdními režimy. Navíc se pyšnit dlouhou výdrží baterie s dojezdovou vzdáleností až 45 km na jedno dobití. Pořídíte ji za 14 990 Kč.

Mi Electric Scooter 1S

Vám dopřeje bezstarostnou jízdu naplno. Maximální rychlost koloběžky je 25 km/h a za 11 990 Kč může být vaše.

Mi Electric Scooter Essential

Zajistí rychlé a bezpečné přesuny po městě díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem. Pořídit si ji můžete za 8 490 Kč.

Všechny uvedené modely zakoupíte na:

Koloběžky – Xiaomi.cz – Oficiální prodejce (xiaomi-czech.cz)