Se zimou přichází ten pravý čas na výběr kvalitní čističky vzduchu

mi purifier

Pokud si chcete doma udržet kvalitní vzduch po celý rok, je na čase zapřemýšlet nad čističkou vzduchu. U Xiaomi si můžete vybrat rovnou ze dvou modelů, které splňují ty nejvyšší standardy pro dosažení čistého vzduchu.

S příchodem zimy se kromě počasí mění také naše chování. Venku začíná už pořádně přituhovat, což člověka chtě nechtě nutí trávit více času doma. Abychom se zde cítili opravdu příjemně, je velmi důležité mít kolem sebe čistý a nevydýchaný vzduch. K tomu je ovšem zapotřebí pravidelně větrat. Pokud tak neučiníte, vzduch začne být těžký, což přispívá k únavě, horšímu dýchání a postupnému ztrácení koncentrace. Zatímco v letních měsících můžete mít okna otevřená po celý den, v zimě je situace poněkud složitější. Venku je už chladno a navíc do hry vstupuje topná sezóna, která s sebou přináší obecně horší kvalitu ovzduší.

Kvalitní vzduch po celý rok

Pokud si chcete doma udržet kvalitní vzduch po celý rok, je na čase zapřemýšlet nad čističkou vzduchu. U Xiaomi si můžete vybrat rovnou ze dvou modelů, které splňují ty nejvyšší standardy pro dosažení čistého vzduchu. Xiaomi Mi Purifier 2S a Mi Purifier Pro jsou doslova prošpikované těmi nejmodernějšími technologiemi, jaké si vůbec umíte představit. V obou případech se můžete spolehnout na robustní jádro, které tvoří speciálně tvarované lopatky ventilátoru a promyšlený systém vzduchových kanálků.

Klíčovým prvkem čističek Xiaomi je jednodílný 360° válcový filtr se třemi vrstvami. Zatímco první vrstva zachytí velké částice, jakou jsou vlasy či prach, druhá vrstva zvládne pohltit patogenní bakterie. Třetí vrstva vysoce výkonného uhlíkového filtru vstřebá další škodlivé látky a pachy. Díky integrovanému displeji máte okamžitý přehled o kvalitě vzduchu v reálném čase a nastaveném režimu. Model Mi Purifier navíc přidává světelný kroužek, jehož barva se automaticky mění na základě změn koncentrace částic (PM2,5) v interiéru.

S těmi nejmodernějšími technologiemi na palubě

Xiaomi Mi Purifier 2S a Mi Purifier Pro patří mezi nejpokročilejší čističky, jaké si můžete aktuálně pořídit. Tomu pochopitelně odpovídá také výbava, která zahrnuje ty nejpokročilejší vychytávky. Jde především o přesný laserový senzor a extrémně citlivé snímače. Ty fungují jako oči, které dokážou rozeznat i mikroskopické částice. Odezva ze senzorů přichází v reálném čase, na což čistička dynamicky reaguje a upravuje svůj chod.

Pokud si nejste jistí, jaká čistička je pro vás ta práva, pomůže vám jednoduché pravidlo. Pro menší byty a místnosti s výměrou do 40 metrů čtverečních vám skvěle poslouží model Mi Purifier 2S. Pokud máte velkoryse dimenzovaný dům, sáhněte po výkonnější Mi Purifier Pro, která má větší pokrytí (až 60 m²) a rychlejší cyklus výměny vzduchu.

Další informace o všech dostupných funkcích, vlastnostech a ostatních parametrech modelů Mi Purifier 2S a Mi Purifier Pro naleznete v našem produktovém katalogu.