Šetři svůj drahocenný čas s chytrými Xiaomi produkty!

Mi Band 4

Znáš to. Zase sedíš doma na gauči a přemýšlíš nad tím, že bys měl jít vysát, ale ty bys radši pokračoval ve sledování tvého oblíbeného seriálu. Začne ti kručet v břiše a tobě dojde, že jsi vlastně ještě ani nevařil, protože seriál byl natolik napínavý, že jsi na nějaké jídlo úplně zapomněl. Ta stejná situace se opakuje už po několikáté. Jak z toho ven?

Odpověď zní: ulehči si, co ulehčit jde! Ne každý má časovou kapacitu na denní vysávání či vaření. Buď jsme natolik pracovně vytíženi, nebo si zkrátka a dobře potřebujeme po náročném dni odpočinout – na tom není vůbec nic špatného, naopak, nejsme stroje. Naštěstí žijeme v době, která nabízí chytrá řešení na tyto naše problémy.

Chytrá zařízení, která nabízí Xiaomi ti v mžiku mohou pomoci od nudných domácích prací a uvaří za tebe oběd. A to zdaleka nekončíme. Zavázal ses, že budeš tento rok sportovat, ale nemáš nástroj, který by ti pomohl tvůj progres trackovat? Xiaomi Mi Band 4 spolu s vychytanou aplikací Mi Fit ti dokonce každé ráno řekne, jaký jsi měl spánek, jaký máš zrovna tep a jak jsi na tom s denní krokovou aktivitou.

Váháš nad tím, že je to na tebe až moc pohodlné a že nechceš podporovat svoji lenost? My tu však nemluvíme o lenosti, nýbrž o efektivitě. Když se zamyslíš nad tím, co místo půl hodinového vaření či uklízení jsi schopný stihnout, nezní to už tolik špatně.

Trávíš méně času s dětmi, než bys ve skutečnosti chtěl? Nezbývá ti čas na cvičení nebo odpočinek je pro tebe kvůli nedostatku času pro tvoje nekončící povinnosti jenom sen, který ti denně uniká?

Xiaomi vysavač za tebe uklidí, Rice cooker za tebe uvaří, hodinky za tebe zaznamenají tvoji aktivitu a uloží ji do aplikace, kde k nim budeš mít přístup i zpětně. Xiaomi váha se postará o to, abys měl přehled o všem, co je k tvému hubnutí či nabírání svalů potřeba.

Nečekají tě díky tomu žádné návštěvy center se speciální váhou, uklizeno budeš mít denně, nemine tě ani lahodná večeře skoro bez práce a tvůj progres budeš mít neustále pod kontrolou.

Je to na tobě, kterou cestu zvolíš?