Skvělá výdrž Micheka i jeho nového miláčka na Dakaru

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Micheka je i značka Xiaomi!

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Ta se jede netradičně v Saúdské Arábii a Martin se zatím v kategorii motocyklů drží mezi TOP 15.  I když všichni truchlí za tragicky zemřelého portugalského závodníka Goncalvese v poslední etapě, Martin našel alespoň malý důvod k radosti.

Jedním z partnerů Martin Micheka je značka Xiaomi, což samo o sobě není moc překvapivé, protože dvojka na českém trhu s mobilními telefony je v poslední době v motoristickém sportu hodně vidět. Překvapivé je však počínání firmy.

Nedávno si Martin při jednom z pádů rozbil telefon Xiaomi, který měl ve výbavě. Přístroj sice vydržel, ale prasklo mu sklo. Jak sám s úsměvem říkal: „Čekal jsem, že bude na kousky, takže zřejmě dobrý oddíl,“ A pomalu se smiřoval s tím, že dříve než se vrátí do Česka, nový mít nebude. Jaké bylo ale jeho překvapení, když mu kurýrní službou přímo do Saúdské Arábie dorazil balíček z České republiky. Asi není třeba říkat s čím.

Špičkovou věcičku Xiaomi Mi Note 10 Pro s pěti fotoaparáty na zadní straně a jedním na přední, díky čemuž nemá konkurenci, Martin upřímně ocenil. „Bylo to moc příjemné. Starají se o mě fakt dobře, takový servis nikdo nemá,“ pochvaloval si. Dobrá zpráva to je však i pro všechny dakarské fandy, neboť Martin díky tomu bude moci nejen jim, i nadále pořizovat parádní fotografie. 108Mpx foťák je totiž naprosto výkonné dělo! Telefon má kromě nadstandardní výbavy i nadprůměrnou výdrž baterie, stejně jako Martin.

Martinovi ve spojení se značkou Xiaomi držíme palce a věříme v jeho skvělý výsledek na letošní Rallye Dakar.