Sluchátka Mi Bluetooth Neckband Earphones jsou stylovým parťákem nejen pro sportovce

sluchátka

Ať už hodláte tento model využívat pro sport, jako běžná sluchátka pro poslech při cestování nebo jen na domácí využití, rychle si jej oblíbíte. Jsou navržena pohodlně tak, že je stačí pouze posadit za krk a špunty zastrčit do uší!

Populárním stylem bezdrátových sluchátek na sport jsou varianty s „límcem“, tedy s částí, která je obtočená okolo krku a z ní pomocí drátů vedou samotná sluchátka. Se samotným smartphonem či jiným zařízením komunikují tyto modely bezdrátově. Jedním takovým modelem jsou právě kvalitní sluchátka z dílny Xiaomi, Mi Neckband Bluetooth Earphones.

Ať už hodláte tento model využívat pro sport, jako běžná sluchátka pro poslech při cestování nebo jen na domácí využití, rychle si jej oblíbíte. Jsou navržena pohodlně tak, že je stačí pouze posadit za krk a špunty zastrčit do uší. Nic vám tak nepřekáží okolo hlavy a zároveň se nemusíte trápit s žádnými kabely, které by byly nutné zapojit do smartphonu nebo hudebního přehrávače. Můžete je třeba spárovat i s televizí nebo počítačem, zkrátka s čímkoliv, co přehrává audio a umí komunikovat bezdrátově pomocí Bluetooth. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0 což zajistí stabilnější připojení i na delší vzdálenosti.

O pohodlnost jde především. Sluchátka jsou neuvěřitelně lehká, váží pouhých 40 gramů, takže je na krku ani neucítíte. Středová část navíc pohodlně sedí okolo krku díky příjemnému materiálu, který je zároveň navržený i s protiskluzovou ochranou. Sportovcí také jistě ocení, že sluchátka jsou pevná a vysoce flexibilní. Samotné „špunty“ se k sobě mimo dobu používání prakticky pomocí ukrytých magnetů přichytí.

Právě díky středové části sluchátka i déle vydrží, skrývá se v nich totiž baterie s kapacitou 137 mAh. Mi Neckband Bluetooth Earphones tak vydrží v provozu na jedno nabití osm hodin, což je lepší výdrž, než jakou nabídnou běžná zcela bezdrátová „špuntová“ sluchátka. Nabíjíte je pomocí konektoru microUSB, který je ukrytý v límci. Na něm se také nachází i tlačítka pro ovládání hlasitosti, pozastavení či přehrávání hudby anebo pro přijímání hovorů.

Je samozřejmostí, že sluchátka můžete využít jako handsfee soupravu díky integrovanému mikrofonu. Ten se zároveň i hodí pro ovládání hlasového asistenta, díky němuž můžete hudbu ovládat i pomocí hlasových příkazů. Bohatý hudební projev je pak zaručen díky detailní vyváženosti dynamických basů a poctivých středů. Integrovaný čip podporuje výstup apt-X, což zajistí celkově skvělý požitek z přehrávané hudby.

Pokud se vám sluchátka zalíbily, jsou k dostání hned ve třech barevných provedeních – černé, šedé a zlaté s matnou texturou připomínající kov. Sluchátka Mi Neckband Bluetooth Earphones zakoupíte v našem e-shopu za cenu 1 999 korun.