Staňte se PROfesionálem

Poco F2 Pro

Před dvaceti lety jsme s mobilními telefony teprve začínali. Díky nim jsme mohli konečně komunikovat se světem.

Před dvaceti lety jsme s mobilními telefony teprve začínali. Díky nim jsme mohli konečně komunikovat se světem. Ten, kdo hrál na mobilu hada nebo Tetris, byl rázem za experta. Současnost už je ale zcela jiná. Technologie dnešních telefonů se posouvá mílovými kroky a nabízí zákazníkům široké možnosti využití. 

Ať už je to focení, točení videí, nebo téměř jakákoliv jiná činnost, váš telefon by měl být natolik výkonný, aby vám pomáhal se zdokonalit. Udělat z vás profesionály v tom, co vás baví nejvíc a pomoci v každodenním životě. Milujete čtení či poslouchání podcastů? Potom si vybírejte chytrý telefon se silnou baterií, která je zároveň rychlonabíjecí. Zaměřte se i na velikost displeje a barvy. Třeba i takové 360° snímače okolního světla se hodí. Dokáží přesně detekovat míru okolního osvětlení a automaticky přizpůsobí jas displeje. Už vás nebude trápit nečitelný displej na slunci či oslepující obrazovka telefonu ve tmě.

Chtěli byste si zkusit natočit vlastní film, ale nemáte na to techniku? Nové chytré telefony jsou natolik promyšlené, že vám to umožní. Jedním takovým je třeba model POCO F2 Pro, který disponuje filmovým režimem. Pracuje s rozlišením 8K, slow motion či stabilizátorem ShootSteady. A s jakými kamerami budete pracovat? Nový POCO F2 Pro, který je následovníkem natolik oblíbeného POCO F1, v sobě ukrývá tuhle bombu – 13Mpx ultra širokoúhlý objektiv s úhlem snímání 123°, 64Mpx v hlavním objektivu s podporou Sony IMX686, 5Mpx telemakro objektiv a 2Mpx snímač pro hloubku ostrosti. Nadupaný procesor SnapdragonTM 865 zase zaručí, že vás nikdy telefon nezklame. V rámci práce s fotoaparátem je zajímavé, že přední selfie kamerka je vysouvací a má sílu 20 Mpx.

Že vám jde z toho hlava kolem? Nebojte, po chvilce používání POCO F2 Pro se z vás stanou profesionálové, kteří na svého nového parťáka nedají dopustit. Nutno ještě dodat, že kreativní s POCO F2 Pro nebudete jen během zachycování momentů. V nastavení si totiž můžete pohrát i se stylem a barvami samotného displeje. Utvořte si design, který nejvíc sedí k vaší osobnosti a pomůže vás motivovat při každém rozsvícení.

Telefon POCO F2 Pro 128 GB pořídíte za 14 990 Kč a variantu 256 GB za 16 490 Kč.