Ušetřete si práci s vánočním úklidem díky vysavačům Xiaomi

robot vacuum

Vánoce jsou plné nejenom radosti, dobrého jídla a rodinné pohody, ale také i stresu se situacemi, jako je například blížící se vánoční úklid domácnosti. Výrobce Xiaomi má ovšem řešení, díky kterému si ušetříte jak stres, tak i námahu: sérii robotických vysavačů.

Vánoce jsou plné nejenom radosti, dobrého jídla a rodinné pohody, ale také i stresu se situacemi, jako je například blížící se vánoční úklid domácnosti. Výrobce Xiaomi má ovšem řešení, díky kterému si ušetříte jak stres, tak i námahu, kterou byste museli vynaložit na vysávání a vytírání celého vašeho domu: sérii robotických vysavačů.

Do oka by vám měl padnout zejména model Xiaomi Roborock Sweep One S50, který kombinuje funkce vysávání a vytírání podlahy. Tento vysavač je vybavený speciálním laserovým snímačem, který skenuje místnost pětkrát každou vteřinu, aby si vytvořil co možná nejpřesnější mapu daného pokoje a docílil tak nejefektivnější trasy úklidu. Vysavači samozřejmě můžete i manuálně nastavit, na jakou část místnosti se má zaměřit.

Roborock Sweep One S50 skvěle uklidí místnost díky sacímu výkonu 2 000 Pa a vakuovému systému a poradí si s nerovnostmi až do výšky dvou centimetrů. Sám umí také poznat, zda se ocitl na povrchu potaženém kobercem a k tomu také upraví vlastní výkon. Jeho další výhodou jsou pak také speciální kartáč navržený tak, aby v něm nezůstávaly zamotané vlasy, potlačení hluku motoru nebo třeba speciální pryžová úprava, která chrání váš nábytek před nárazy vysavače. Vysavač můžete pomocí aplikace v mobilu ovládat zcela manuálně. Jen si to představte – místo pobíhání s vysavačem sem a tam jen relaxujete na pohovce a sledujete, jak vysavač sám vytírá a vysává. Xiaomi Roborock Sweep One S50 koupíte za 12 490 korun.

Pokud nepotřebujete doma tak často vytírat a stačí vám pouze funkce vysávání, je tu pro vás dostupný model Xiaomi Mi Robot Vacuum. Tento elegantní robotický vysavač nabídne vysávání s tlakem 1 800 Pa a rovněž disponuje speciálními senzory pro určení efektivní trasy vysávání dané místnosti. Xiaomi Mi Robot Vacuum, stejně jako ostatní modely z rodiny chytrých vysavačů Xioami spravujete a ovládáte pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Tento model zakoupíte za 6 990 korun.

Pokud přeci jen preferujete si byt či dům vysávat sami, i pro vás bude mít již brzy Xiaomi řešení. Jmenuje se Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner a jedná se o bezdrátový tyčový vysavač. Na jedno nabití dovede vysát až 160 m2 plochy bytu či domu disponuje MAX sacím režimem, kterým díky čtyřnásobnému výkonu oproti běžnému režimu vyčistíte i ta nejhůře dostupná místa. Speciální filtrační systém vás pak ochrání od emisí prachu a odstraní 99,9 procent roztočů, takže je vhodný i do domácností s citlivými jedinci nebo dětmi. Tento model zakoupíte rovněž za 6 990 korun