Už i Opava má svůj Mi Store. Při otevření jsme se skvěle bavili!

otevření mi store opava

Další otvíračka nového Mi Storu se odehrála v Opavě. Na nové prodejní prostory se přišlo podívat několik stovek zájemců. A také jsme si zasoutěžili o věcné ceny.

V pátek 21. září jsme pro vás otevřeli nejnověší Mi Store a to v opavském nákupním centrum Breda&Weinstein. Prodejna byla otevřena v 10:00, a již tou dobou se před prodejnou formovala fronta zhruba stovky zájemců. ejvětší nedočkavci si přišli pro produkty za zlomek prodejní ceny, zejména telefony, chytré hodinky a náramky. Pro ty, na které se nedostalo, byla připravena sluchátka za korunu i lákavá nabídka „-30 % na vše“. Jak vypadá nově otevřená prodejna s největším prodejním prostorem v Česku, jsme vám již ukázali. Dnes se zaměříme spíše na doplňkový program. V průběhu akce se o hudební doprovat staral DJ, dětem jsme na tvář nakreslili obrázky a rozdávali balónky s logem Xiaomi. Samozřejmě nemohl chybět ani maskot Xiaomi, králík Mitu, který se staral o optimistickou náladu.

Otevření Mi STORE v Opavě | Xiaomi Czech

Slavnostní otevření prodejny měl na starost šéf Xiaomi-Czech.cz, Viktor Hajíček.V průběhu dne jste si mohli zasoutěžit o věcné ceny, losování tří výherců proběhlo o půl páté odpolední. Ve videu výše a v galerii níže se můžete podívat na to, jak celý nákupní den probíhal. V hlavní roli byla zábava a radost z nakoupených produktů. Již nyní můžeme potěšit fanoušky Xiaomi ve východních Čechách, v průběhu října dojde k otevření Mi Storu v Auparku v Hradci Králové. Přesný termín otevření se dozvíte, kde jinde, než u nás na blogu.

Fotogalerie: