Vánoční rádce: nejlepší dárky pro ženy, s nimiž nešlápnete vedle

Vybírat dárek pro ženu, který vyvolá upřímnou radost, může leckdy pěkně potrápit. Pokud si s výběrem nevíte rady, nevěště hlavu. Máme pro vás několik zaručených tipů, s nimiž určitě sklidíte úspěch.

Vybírat dárek pro ženu, který vyvolá upřímnou radost, může leckdy pěkně potrápit. Kromě primární funkce musí totiž splňovat také vysoké nároky na estetiku a praktičnost. Pokud si s výběrem nevíte rady, nevěště hlavu. Máme pro vás několik zaručených tipů, s nimiž určitě sklidíte úspěch.

Stylový Redmi Note 7

Stejně jako předchozí díl vánočního rádce i tento odstartujeme několika tipem na nový smartphone. Pokud si vaše přítelkyně či manželka potrpí na design, radost jí udělá Redmi Note 7, který se právem řadí mezi nejhezčí telefony letošního roku. Obzvlášť v barevné variantě Nebula Red s duhovým přechodem jde o atraktivní zařízení, na které je doslova radost pohledět. Kromě uhlazeného designu zaujme rozměrným 6,3“ displejem s kapkovitým výřezem pro selfie kamerku. Fotky ratolestí či módních úlovků lze pořizovat skrze 48Mpx fotoaparát, který zachytí i ty nejmenší detaily. Další výbava zahrnuje moderní rozhraní USB-C, podporu rychlého nabíjení, velkou baterku a osmijádrový procesor.

Šikovný pomocník do kuchyně

Je to převážně dámská část publika, která si zakládá na zdravém stravování. K tomu se výborně hodí chytrý rýžovar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker. Jde totiž o neocenitelného pomocníka do kuchyně, s jehož pomocí si připravíte tu nejlahodnější rýži. Vnitřní nádoba z litiny má skvělé teplotní vlastnosti, které umí naplno využít potenciál elektromagnetické indukce. Speciální ochranná vrstva je zárukou nepřilnavosti a snadné údržby. Všechny funkce rýžovaru lze nastavovat prostřednictvím mobilní aplikace. Dopředu si tak můžete vybrat konkrétní recept pro daný typ rýže. Velmi užitečnou vychytávkou je možnost nastavení doby spuštění tak, abyste měli rýži připravenou po vašem příchodu z práce.

Romantika jako v kině

Ještě jsme nepoznali ženu, která by neměla ráda romantické filmy. Aby si je mohla vychutnat v co nejvyšší kvalitě, chce to pořádný zdroj obrazu. Tím může být projektor Mi Laser 150“, který exceluje hned v několika oblastech. V prvé řadě jde o mimořádně krátké ostření, díky čemuž lze projektor umístit pouze 5 až 50 centimetrů od plátna či stěny.

Důležitou vlastností všech projektorů jsou zobrazovací schopnosti a barevný rozsah. Xiaomi Mi Laser 150“ patří v tomto ohledu mezi absolutní špičku. Projektor totiž využívá řadu inovativních technologií, díky kterým nabízí naprosto bezkonkurenční kontrast a široký barevný rozsah. Třešničkou na dortu je potom nativní podpora HDR, která posouvá možnosti sledování na úplně novou úroveň. Výsledná kvalita obrazu je natolik špičková, že ji lze přirovnat pouze k zážitku při návštěvě klasického kina.

Hudba vždy a všude

Bezdrátová sluchátka patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější produkty ze segmentu spotřební elektroniky. Popravdě se není ani čemu divit. Jakmile si totiž jednou zvyknete na život bez kabelů a omezení, už zkrátka nechcete nic jiného. Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi AirDots Pro navíc přidávají intuitivní dotykové ovládání a pohodlné nošení. Součástí sluchátek je nabíjecí pouzdro, které obsahuje dostatek energie na deset hodin poslechu. Další specialitkou Mi AirDots Pro jsou infračervené senzory. Ty poznají, jakmile vytáhnete sluchátka z uší, čímž dojde k pozastavení přehrávání. Tím pádem vám neuteče ani vteřina vaší oblíbené písničky a ještě tím ušetříte baterii.

Krásné Vánoce!