Vánoční úklid snadno, rychle a chytře!

A je to tady! Vánoce už jsou tady a vám kromě balení dárků a pečení posledního druhu cukroví zbývá na vašem vánočním to-do listu ještě úklid. Již teď víte, že tomu budete muset obětovat x hodin a nechuť, kterou cítíte při pomyšlení na plnění této povinnosti, je velice značná.

Ano, známe to všichni. Vysávání a vytírání patří v domácnostech mezi nejméně oblíbené činnosti. Není se čemu divit, když zabere tolik času a námahy. Bylo by nejlepší uklízet podlahy každý den, ale přiznejme si, kdo má v průměru dvě hodiny denně čas? Možná není od věci jít s dobou a přenechat úklid chytrým technologiím. Ušetřený čas tak můžete využít na příležitostný nákup chybějících potravin.

Ušetřete si práci s vánočním úklidem

Naštěstí přichází na pomoc chytrý vysavač Mi Robot Vacuum-Mop P, který disponuje funkcí 2v1 – vysává a vytírá zvlášť, ale zvládne to bez problému i dohromady, a vy o tom máte přehled přímo ve vašem mobilu. Má snadné ovládání, které pochopí všichni členové rodiny a extrémní pečlivost při úklidu. V útrobách Mi Robot Vacuum Mop P se nachází kvalitní bezkartáčový motor, který vysavači poskytuje sací sílu 2100 Pa a účinně odstraňuje veškeré nečistoty. Sací síla je natolik velká, že si poradí i s chomáči chlupů od domácích mazlíčků. Díky laserové navigaci si robot mapuje okolí, a tak se nemusíte bát, že by zničil nábytek nebo spadl ze schodů. Disponuje také vysokou přesností snímání díky 12 precizním senzorům.

Jakmile vysavač poprvé dokončí úklid, identifikuje místnost a automaticky ji uloží jako jeden oddíl. Takto vzniklé oddíly můžete na mapě dále slučovat, rozdělovat a pojmenovávat. Při dalším úklidu bude vysavač pracovat dle nastavení oddílu. Zapnout ho můžete i na dálku z rodinné návštěvy u příbuzných pomocí chytré aplikace Mi Home. Tam si také můžete úklid dle libosti naplánovat nebo nastavit úklid určité zóny.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P pořídíte za 8 490 Kč.

Zatočte s prachem v domácnosti

Prach v domácnosti máme všichni. Ať už žijeme ve velkoměstě nebo na vesnici. Pojí se s ním nutnost častého neoblíbeného uklízení. S příchodem zimy se kromě počasí mění také naše chování. Venku začíná už pořádně přituhovat, což člověka chtě nechtě nutí trávit více času doma. Abychom se zde cítili opravdu příjemně, je velmi důležité mít kolem sebe čistý a nevydýchaný vzduch. K tomu je ovšem zapotřebí pravidelně větrat. Pokud tak neučiníte, vzduch začne být těžký, což přispívá k únavě, horšímu dýchání a postupnému ztrácení koncentrace. Zatímco v letních měsících můžete mít okna otevřená po celý den, v zimě je situace poněkud složitější. Venku je už chladno, a navíc do hry vstupuje topná sezóna, která s sebou přináší obecně horší kvalitu ovzduší.

Čističky vzduchu představují elegantní řešení, jak minimalizovat prach a udržet vás delší dobu od neoblíbených úklidových činností. Moderní čističky vzduchu mohou být navíc i designovým doplňkem. Pryč jsou časy, kdy bývaly hlučné a monstrózní a zabíraly zbytečný prostor. Spolehnout se můžete na tichý chod, úsporný režim a umělou inteligenci.

Neunikne jí ani to nejmenší smítko

Mi Air Purifier 3H je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi pro dosažení čistého vzduchu. Stěžejním prvkem je Integrovaný válcový 360° HEPA filtr, který využívá 3 úrovně filtrace k odstranění PM2.5, formaldehydu a jiných škodlivých látek. 1. úroveň představuje primární filtr, jenž zachytává vlasy, prach a jiné velké polétavé částice. 2. úroveň je vysoce kvalitní HEPA filtr, který účinně odstraňuje 99.97 % částeček o velikosti od 3 µm. Poslední třetí úroveň je vysoce kvalitní aktivní uhlí, jenž absorbuje a odstraňuje formaldehyd a jiné škodlivé látky, zatímco inteligentní identifikace RFID zjednodušuje proces resetování během každodenního provozu. Filtry jsou certifikované, což je zárukou optimálního čistícího výkonu.

Maximálně čistý vzduch za všech okolností

Nechybí ani vysoce přesný laserový PM senzor, který dokáže odhalit i mikroskopické nečistoty a hlásí změny kvality vzduchu v místnosti v reálném čase. V automatickém režimu se čistička průběžně přizpůsobuje kvalitě ovzduší, čímž přispívá k vyšší čistotě vašeho domova.

Díky aplikaci Mi Home můžete ze svého telefonu sledovat kvalitu ovzduší u vás doma za všech okolností. Čističku můžete ovládat také na dálku a nastavit časy pro její zapnutí a vypnutí. Pro vysoce efektivní čištění zaměřené speciálně na váš domov můžete použít režim Oblíbený. Čistička podporuje službu Google Assistant, takže máte možnost používat i inteligentní hlasové ovládání AI.

Ke vždy čistému a dýchatelnému vzduchu stačí mít kvalitní čističku vzduchu, jakou je Mi Air Purifier 3H, která je k dostání za 4 290 Kč.

A zatímco budou chytré produkty odvádět práci za vás, pusťte si svůj oblíbený film ve 1920×1080 full HD rozlišení na projektoru Mi Smart Compact Projector! Je lehký, kompaktní a neuvěřitelně výkonný. Automaticky zaostřuje ihned po spuštění, čímž způsobuje přesný a čistý obraz plný výrazných detailů i barev. Projektor, který byl vyladěn odborníky na akustiku, vás dostane i skvostným zvukem s podporou Dolby a DTS.

Díky optimální projekční vzdálenosti je projektor vhodný do všech místností u vás doma. Vzdálenost si můžete nastavit, čímž získáte obraz s uhlopříčkou 60 až 120 palců. Sledujte filmy, užijte si koncerty a hrajte hry – vše přímo na vaší zdi.

K dostání za pouhých 12 990 Kč.