Víkendová jízda!

Společnost Xiaomi patří v segmentu elektromobility mezi absolutní špičku. Vděčí za to především povedeným elektrokoloběžkám, které jsou ideálním parťákem pro všechny, co hledají rychlý a efektivní způsob přepravy napříč městskou džunglí.

Elektromobilita je dopravou budoucnosti a rychlý a efektivní způsob dopravy je aktuálně něco, po čem touží většina obyvatel větších i menší měst. Řešení je přitom velmi jednoduché a nese název Xiaomi koloběžky! Tyto koloběžky jsou od základu vyvíjeny s jediným cílem – přinést uživatelům stylový dopravní prostředek, který jim usnadní každodenní přemisťování napříč centrem města.

Spolu s příchodem září, které s sebou přináší i spoustu povinností a nutnosti vyřizovat schůzky v různých částech města, je rychlá a bezpečná doprava něco, co ocení každý.

Proto jsme se rozhodli udělat vám dvojitou radost a při koupi nové Xiaomi koloběžky Mi Electric Scooter Pro 2 nebo Mi Electric Scooter 1S dostanete navíc dárky v hodnotě více než 3 000 Kč. Balíček obsahuje fitness náramek Mi Smart Band 5, sluchátka Earbuds Basic S, 10000mAh Mi 18 W Fast Charge Power Bank 3 a batoh na notebook.

Akce platí o víkendu 12. a 13. září jen v Mi Storu Aupark Hradec Králové a v Mi Storu Forum Nová Karolina do vyprodání zásob.

Pokud tedy patříte mezi náročné uživatele, co hledají rychlý a bezpečný dopravní prostředek do města, přijďte si pořídit spolehlivého parťáka na cesty do vybraných Mi Storů!