Vítejte na oficiálním blogu Xiaomi Česká republika

produkty web

České zastoupení značky Xiaomi spoustilo oficiální Blog. Těšte se na novinky, testy a lokální novinky ze světa produktů Xiaomi!

Rádi bychom vás přivítali na nově spuštěném blogu českého zastoupení společnosti Xiaomi. Čínská společnost v posledních měsících expanduje do Evropy a s tím se pojí i příval nových produktů z rozličných oblastí elektroniky. Xiaomi často nabízí samostatné modely pro Čínu, Indii a až poté pro zbytek světa, tzv. verze Global. Informace přímo z domovského trhu tak nemusí být platné i pro náš trh. Na našem blogu se tak v prvé řadě dozvíte relevantní informace o produktech Xiaomi vztažených pro český trh.

Dáme vám vědět, kdy půjdou do prodeje novinky v oficiální distribuci i třeba to, že se v ČR otevírá další obchod Mi Store, který vždy doprovází akční prodejní nabídka. Těšit se můžete na první dojmy z nově představených zařízení, protože se budeme pravidelně účastnit globálních tiskových konferencí. Nabídneme vám přehled produktů, které si můžete na českém trhu koupit, výhledově i delší zkušenosti a testy. Zajímat nás bude i softwarová nadstavba MIUI, poradíme jak ji využít co nejefektivněji a poodhalíme její zákoutí. Poradíme i s tím jak řešit reklamaci, jak online zažádat o záruční opravu, jak vyřešit některé známé neduhy i to, jak zjistit, zda vaše zařízení patří do oficiální české distribuce. Neoficiálních šedých dovozců se to u nás jen hemží, stojí za to vědět, jaké zařízení používáte, a jaké z toho pro vás plynou (ne)výhody.

Nebude se jednat pouze o smarphony. Společnost Xiaomi vyrábí i spoustu dalších zajímavých zařízení, o kterých se na našem trhu moc nemluví. Mezi ty známější patří „segway“ Ninebot Mini, koloběžka Mi Eletric Scooter nebo třeba populární náramky Mi Band. Mezi méně známější produkty patří chytrá váha, chytrá lampa, robotický vysavač, rýžovar nebo elektrický zubní kartáček. I na tom se ukazuje, jak pestrá je nabídka produktů Xiaomi. A to zmiňujeme jen špičku ledovce…

Velmi brzy si vysvětlíme, jak se Xiaomi od vydání prvního smartphonu v roce 2011 za sedm let dotáhlo na špici, v níž může konkurovat zavedeným výrobcům smartphonů. Co dělá Xiaomi jinak, než konkurence, a v čem má naopak ještě rezervy? Pokud vás zajímá svět produktů Xiaomi, nezapomeňte nás číst a pravidelně sledovat na www.Xiaomi-Czech.cz/blog.