Vlastní tělo pod kontrolou celý rok!

Mi Body Composition Scale

I když čísla mluví za vše, mnohdy se jimi necháme unést a zapomeneme na důležitá fakta okolo. Řeč je o hlídání tělesné hmotnosti. Přitom dnešní moderní váhy nabízí komplexnější informace nežli jen hmotnost v kilogramech. Chytré verze dokáží měřit několik ostatních ukazatelů jako např. poměr tuku, svalů, BMI s ohledem na věk a jsou tak větším motivátorem pro lepší pocit ve vlastním těle.

Zdravý životní styl není jen o správné stravě, dostatku pohybu, duševní pohodě, ale také o tom, jak své výsledky kontrolujeme. Kontrola je nezbytná, protože nás motivuje k cestě za zlepšením a dosažením cíle. Takže, ať už jste aktivní dlouho, či teprve startujete, je vždy dobré mít všechny informace o vlastním těle. Nemusíte kvůli tomu běžet k odborníkovi, který vás překontroluj, nyní si vystačíte doma sami.

Precizní, komplexní váha Mi Body Composition Scale 2
Precizní, komplexní váha Mi Body Composition Scale 2

V dnešní době osobní váhy už nejsou jen strašáky, ale i vašimi poháněcími kouči pro lepší pocit z vlastního těla. Existují totiž moderní a inteligentní verze, které vám poskytnou kompletní informace, ne pouze čísla. Jednou z nich je třeba i Mi Body Composition Scale 2 od Xiaomi, která vám změří poměr tuku a svalů, procenta vody, bílkovin, věk či finální číslo BMI. Díky inteligentním měřícím společníkům, můžete být v obraze kdykoliv a kdekoliv.

Další výhodou je její všestranné využití. Moderní kousky dokáží fungovat i jako kuchyňská váha. Mi Body Composition Scale 2 dokáže rozeznat i změnu váhy od 50 g a každý gram se počítá! V boji za lepším pocitem a kontrolou nad vlastním tělem nemusíte být sami. Tahle váha dokáže analyzovat až šestnáct uživatelů. Motivovat tak můžete členy domácnosti a kamarády, kteří vám pomohou se držet cesty za snem.

Osobní váhu Mi Body Composition Scale 2 pořídíte za 990 Kč.