Vychutnejte si vaše oblíbené filmy s pomocí chytrého TV boxu Xiaomi

xiaomi tv box

Zařízení s názvem Mi Box S funguje na operačním systému Android (verze 8.1) a má výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem, který vám dovolí přehrávat filmy až v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu.

Domácí pohodu netvoří jen příjemné světelné prostředí u vás doma, ale také dobrá láhev vína a k ní třeba pořádný biják.

Ať už máte starší televizi bez vlastního operačního systému nebo novější model, TV box od Xiaomi dovede v obou případech nabídnout něco navíc. Zařízení s názvem Mi Box S funguje na operačním systému Android (verze 8.1) a má výkonný hardware v čele se čtyřjádrovým procesorem, který vám dovolí přehrávat filmy až v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu. Vedle toho nabídne také podporu oblíbených aplikací pro přehrávání online obsahu.

Základem jsou aplikace populárních služeb jako Netflix, YouTube, Spotify, Google Play Music, HBO Now a spousty dalších. Filmy či hudbu můžete dále přehrávat z klasických paměťových zařízení, Mi Box je vybaven i USB portem, případně i vnitřní 8GB pamětí. Pro připojení k internetu pak chytrý TV box využívá wi-fi, dále nabídne i bezdrátové propojení pomocí Bluetooth. Připojit můžete i klasická drátová sluchátka pomocí 3,5mm konektoru.

Mi Box S podporuje také další aplikace ze systému Android a s propojeným bezdrátovým gamepadem se z něj může stát třeba i herní konzole. Nebo si do něj můžete nainstalovat oblíbený prohlížeč internetu a sledovat obsah na vašich oblíbených stránkách. Nechybí ani klienti pro sociální sítě, aplikace zpravodajských serverů a mnoho dalších.

Tento model dbá i na kvalitu videa díky podpoře HDR obrazu. Po zvukové stránce zase mnoho uživatelů ocení přítomnost prémiového audia díky Dolby Audio a DTS HD. S Mi Box S tak docílíte jak kvalitního obrazu, tak lepší zvukové produkce, díky čemuž si ještě více vychutnáte vaše oblíbené filmy, seriály, hudbu nebo hry.

Nespornou výhodou Mi Box S je zabudovaný Chromecast Ultra. Ten by vás samostatně vyšel dráž, než kolik stojí Mi Box S, zde jej ale najdete zahrnutý do výbavy. Jeho přítomnost mimo jiné znamená, že můžete bezdrátově zrcadlit obraz z vašeho smartphonu, tabletu či dalšího zařízení do televize. Chytrý box počítá i s vyřizováním hovorů či textových zpráv bez nutnosti přerušovat přehrávaný obsah a s přehráváním zrcadleného obsahu ve vysokém rozlišení.

Stejně jako jiná chytrá zařízení Xiaomi, i Mi Box S podporuje hlasové ovládání pomocí zabudovaného asistenta Google Assistant. Zastoupí tak v podstatě i zařízení typu Google Home. Stačí vám k tomu jen stisknout tlačítko na přibaleném ovladači a diktovat příkazy. Můžete se tak třeba zeptat na aktuální počasí, ztlumit zvuk či vybírat filmy podle kategorií. Zároveň můžete hlasem i ovládat další chytrá zařízení v domácnosti: třeba ztlumit propojenou žárovku nebo nastavit termostat.

Mi Box S pořídíte na našem e-shopu za 2 690 korun.