Xiaomi 21. září otevře svůj největší Mi Store v ČR

Mi Store

Xiaomi v Opavě otevře další Mi Store, tentokrát s největší prodejní plochou na území České republiky

Xiaomi pokračuje s expanzí kamenných prodejen s označením „Mi Store“, a tentokrát se dočká město Opava. V tamním nákupním centru Breda & Weinstein bude otevřen zatím největší Mi Store v Česku. A i tentokrát bude otevření obchodu spojeno se speciální prodejní akcí. Pokud budete mezi prvními 505 návštěvníky, můžete si zakoupit produkty od Xiaomi za zajímavé ceny. Každý návštěvník si však může odnést pouze jeden zlevněný produkt.

Akční nabídka zahrnuje tyto produkty:

– 10ks Redmi Note 5 za 499 Kč (původní cena 6390 Kč)
– 20ks Xiaomi Mi A1 za 399 Kč (4 490 Kč)
– 15ks Xiaomi Redmi 4X za 299 Kč (3 390 Kč)
– 10ks hodinek Amazfit 2 Stratos za 499 Kč (5 490 Kč)
– 50ks náramků Mi Band 2 za 50 Kč (690 Kč)
– 400ks sluchátek Mi In-Ear za symbolickou 1 Kč (249 Kč)

Brány nového obchodu budou otevřeny v pátek 21. září v 9:00 hod. (obchodní centrum se otevírá v 7:00 hod.), a až do 16:00 se můžete po vyplnění dotazníku zaregistrovat do soutěže. Hlavní cenou je smartphone Mi Mix 2 v bílé barevné variantě, druhou příčku obsadila elektrická koloběžka Mi Electric Scooter, třetí cenou bude vysavač Mi Robot Vacuum. Slosování proběhne v 16:30, pro předání cen je potřeba, aby si vylosovaná osoba okamžitě přišla vyzvednout výhru a prokázala se platným občanským průkazem, v opačném případě bude po krátké chvíli losován nový výherce.

Opavský Mi Store je již čtvrtým v pořadí. Již dříve byly otevřeny kamenné prodejny v OC Černý Most v Praze, v Galerii Šantovka v Olomouci a také v Teplicích (Galerie Teplice). Potěšit můžeme fanoušky Xiaomi ve východních Čechách, v průběhu října dojde k otevření Mi Storu v Auparku v Hradci Králové. Přesný termín otevření se dozvíte u nás na blogu. Na naše telefony, náramky a hodinky se můžete podívat i v kompaktnějších stáncích Mi Zone, které najdete v Ostravě, Praze, Pardubicích, Plzni a Jihlavě. U partnerských prodejců pak hledejte stojánky se zařízeními Xiaomi, tzv. Xiaomi Islandy. Kde přesně je hledat, napoví tyto webové stránky.