Xiaomi Amazfit GTR: chytré hodinky pro manažery se srdcem dobrodruha

amazfit gtr

Pro všechny, co chtějí zůstat v kondici a souběžně si potrpí na elegantní design, si Xiaomi připravilo horkou novinku s označením Amazfit GTR.

Chytré hodiny jsou praktickým doplňkem, který vám pomůže s udržením fyzičky a zároveň poslouží také jako osobní asistent. Pro všechny, co chtějí zůstat v kondici a souběžně si potrpí na elegantní design, si Xiaomi připravilo horkou novinku s označením Amazfit GTR.

Xiaomi Amazfit GTR jsou pokračovatelem z úspěšné rodiny chytrých hodinek, které disponují pestrou škálou užitečných vlastností. V prvé řadě zaujmou svým vzhledem, který působí mimořádně elegantním dojmem. Konstrukci tvoří pouzdro z hliníkové slitiny, která je lehká a zároveň velmi dobře odolává vnějším vlivům. Pro skutečné fajnšmekry je k dispozici ocelová varianta, která ještě více podtrhuje jedinečnost prémiového zpracování.

Společník pro každou příležitost

To těla hodinek je zasazen velký 1,39“ AMOLED displej. Ten se pyšní bezchybným podáním černé barvy a skvělou čitelností za všech myslitelných podmínek. Muži, co často vyrážejí na obchodní jednání či do společnosti, jistě ocení také kvalitní řemínek z hnědé kůže.

Ať se rozhodnete vyrazit na tůru do hor, nebo si protáhnout svaly v posilovně, vždy se můžete spolehnout na propracované sportovní funkce. Xiaomi Amazfit GTR podporují měření 12 pohybových aktivit, mezi nimiž nechybí ani často přehlížené plavání. Během sportování je dobré naslouchat svému tělu prostřednictvím tepové frekvence. Tu můžete detailně sledovat díky nové generaci snímače na spodní straně hodinek.

Amazfit GTR sledují vaši srdeční aktivitu v průběhu celého dne. Všechny naměřené hodnoty si pak můžete pohodlně prohlédnout v mobilní aplikaci, kam se ukládají i ostatní naměřená data. Další funkční výbava zahrnuje také sledování spánkové aktivity. Po každém probuzení pak máte k dispozici detailní analýzu toho, jak váš spánek vypadal a jaká byla jeho kvalita.

Jejich výdrž vás ohromí

Jednoznačně největším tahákem Xiaomi Amazfit GTR je ohromující výdrž. Na jedno nabití zvládnou až 24 dnů typického používání, respektive 74 dnů při pouhém sledování času. Ať se tedy rozhodnete vyrazit na víkend do přírody, nebo absolvovat extrémní závod na horském kole, vždy se můžete spolehnout, že vašim hodinkám dech jen tak nedojde.

Jelikož se tu celou dobu bavíme o chytrých hodinkách, nelze opomenout ani klasické funkce, jakými jsou například notifikace a upozornění na události z kalendáře. Skrze mobilní aplikaci si můžete snadno měnit ciferníky a hodinky tak lépe sladit s aktuálním outfitem i náladou. Xiaomi Amazfit GTR jsou zkrátka ideálním doplňkem pro všechny, co hledají chytré hodinky s elegantním designem, které se hodí pro každou příležitost.