Xiaomi Happy Days – slevy až 8000 Kč na vybrané produkty!

až 39% slevy září

Září s sebou přináší spoustu povinností spojených se začátkem pracovního a školního režimu po prázdninách. Pořiďte si chytré pomocníky, kteří vám při plnění těchto povinností pomohou, za výhodné zářijové ceny.

Zavázali jste se, že budete od září sportovat, ale nemáte nástroj, který by vám pomohl váš progres trackovat? Xiaomi Mi Smart Band 5 spolu s vychytanou aplikací Mi Fit vám dokonce každé ráno řekne, jaký jste měli spánek, jaký máte zrovna tep a jak jste na tom s denní krokovou aktivitou. V rámci zářijových Happy Days ho můžete pořídit za 799 Kč.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential je ideálním parťákem pro všechny, co hledají rychlý a efektní způsob přepravy napříč městskou džunglí, který nyní získáte za 9 349 Kč.

Redmi Note 8 Pro představuje velice lákavou nabídku ve střední třídě, a ačkoliv disponuje velice slušnou výbavou, jde o dostupný model. Pořídit si ho nyní můžete za 4 249 Kč.

Řada Redmi Note se nemusí obávat výkonnostních srovnání s jinými telefony. Smartphone Redmi Note 9 Pro vám poskytne mimořádný výkon jak pro práci nebo studium, tak i pro zábavu za pouhých 5 099 Kč.

Ať už jste na schůzce nebo na služební cestě, spolehlivá baterie je jednoduše nutností. Mi Note 10 Lite obsahuje baterii s kapacitou 5260 mAh, která telefonu poskytuje více než dostatek energie k tomu, aby zvládl i dvoudenní jednání. Za 6 799 Kč se může stát vaším spolehlivým parťákem!

Telefony řady Mi 10 nastavují laťku pro novou generaci chytrých telefonů. Užijte si mimořádný výkon a účinnost s nejnovější technologií LPDDR5 RAM a UFS 3.0 ROM, vše poháněné procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 865. Ať už při práci nebo zábavě, očekávejte, že Mi 10 předčí vaše očekávání. Verze 8GB+128GB je k dostání za 12 742 Kč a 8GB+256GB verze za 14 989 Kč.

Všechny tyto produkty zakoupíte za výše zmíněné ceny od 17. 9. do 20. 9. v kamenných prodejnách Mi Store nebo na Xiaomi.cz – Oficiální prodejce (xiaomi-czech.cz)