Xiaomi je hrdým partnerem soutěže Česká Miss 2019

Miss

V letošním ročníku jsme se stali hrdým partnerem soutěže Česká Miss 2019.

V letošním ročníku jsme se stali hrdým partnerem soutěže Česká Miss 2019. Ta podepsala kontrakt o spolupráci se společností Witty Trade s.r.o., jež značku Xiaomi v Česku zastupuje.

V rámci oficiálního uzavření smlouvy si dívky z České Miss mohly prohlédnout sídlo společnosti Witty Trade , kde se setkaly s generálním ředitelem firmy Viktorem Hajíčkem, jenž jim předal smartphony Xiaomi Redmi Note 7. Ihned po vyzkoušení telefonu krásky shodně vyjádřily příjemné překvapení z kvality snímků, pořízených na těchto telefonech, a potvrdily, že je oproti jejich současným zařízením mnohem lepší.

Jana Šišková, Tereza Vlčková, Amálie Sloupenská a Barbora Bláhová tak už od nynějška budou všechny svoje fotky pořizovat právě pomocí nových, krásných telefonů, nadupaných nejčerstvějšími technologiemi. Pro všechny dívky, jež postoupí do semifinále České Miss 2019, jsou také připraveny smartphony Redmi Note 7 od Xiaomi.

Právě díky nové řadě Redmi Note 7 budou mít děvčata možnost sdílet svoje zážitky ze soustředění v Řecku s celým světem. Cestování, doprovodné akce a zajímavé partnerské dary mohou být další důvody, proč se chtít přihlásit do soutěže Česká Miss 2019 a zkusit začít zde svoji novou kariéru v modelingu.

Pro Martina Chmelaře, člena vedení České Miss, je spojení s tak významným partnerem, jakým je Xiaomi, obrovským úspěchem; vyjádřil své poděkování jak novému partnerovi, tak řediteli Hajíčkovi za projevenou důvěru.

Finále letošního ročníku se koná 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín, a značka Xiaomi u toho určitě bude.  Nenechte si to ujít ani vy.