Xiaomi Mi Action Camera 4K: zachyťte neopakovatelné zážitky z dovolené v brilantní kvalitě

action camera

S Xiaomi Mi Action Camera 4K můžete zachytit neopakovatelnou atmosféru z letní dovolené i krásu každodenního života.

Většina současných smartphonů disponuje velmi kvalitními fotoaparáty, které v mnoha ohledech dokážou plně zastoupit klasické kompakty. Najdou se ovšem situace, kdy je daleko lepší mít po ruce ještě akční kamerku, jako je Xiaomi Mi Action Camera 4K.

S Xiaomi Mi Action Camera 4K můžete zachytit neopakovatelnou atmosféru z letní dovolené i krásu každodenního života. Spolehnout se přitom můžete na špičkový snímač Sony a kvalitní objektiv pro maximálně čistý obraz. Mi Action Camera 4K splňuje ty nejvyšší současné nároky na akční kameru. Mezi její klíčové přednosti patří schopnost natáčet video v maximálním rozlišení 4K s frekvencí 30 snímků za vteřinu.

Kvalita jako z filmového plátna

Díky několika režimům natáčení už nebudete muset držet svou představivost na uzdě. Využít můžete například funkci časosběru, která dokáže zdánlivě neměnné věci probudit k životu. Režim dlouhé expozice vám naopak pomůže zachytit magickou atmosféru nočních velkoměst. Selfie maniakům jistě udělá radost funkce samospouště, kterou lze regulovat v pěti krocích.

Xiaomi Mi Action Camera 4K myslí také na opravdové milovníky fotografie, kterým nabídne schopnost pořizovat snímky v bezztrátovém formátu RAW pro možnost detailních úprav. O mimořádnou ostrost videa a fotografií se stará speciální čip, který redukuje digitální šum, zkreslení a další nežádoucí jevy.

Další důležitou vlastností kamery je pokročilá stabilizace obrazu. Pustit se tak můžete do toho nejdivočejšího natáčení, na jehož konci se vždy dočkáte maximálně plynulých a stabilních záběrů. Spolehnout se můžete také na dlouhou výdrž, která činí až 120 minut na jedno nabití. Když už vám v baterce dojde šťáva, nemusíte hned hledat elektrickou zásuvku. Kamerku lze totiž pohodlně nabíjet z powerbanky.

S chytrým telefonem jsou nejlepší kamarádi

Xiaomi Mi Action Camera 4K je vybavena 2,4“ obrazovkou, díky níž si můžete pohodlně prohlížet pořízené fotografie i video a nastavovat všechny dostupné funkce. Neméně příjemným benefitem je podpora Wi-Fi a Bluetooth sloužící pro bezdrátovou komunikaci s chytrým telefonem. Doprovodná mobilní aplikace totiž nabízí přístup k dalším vychytávkám, jako je například nástroj pro stříhání videa.

Pořízené fotografie a videa lze pohodlně stáhnout do paměti smartphonu, kde je můžete dál upravovat a následně i sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Xiaomi Mi Action Camera 4K je ideálním doplňkem pro všechny, co chtějí zaznamenat svá dobrodružství v brilantní kvalitě. S její pomocí můžete pořizovat dech beroucí záběry z doposud netušených úhlů pohledu. Ať ji s sebou vezmete na exotickou dovolenou či túru po horách, vždy budete mít po ruce společníka, který vám pomůže zachytit ty nejdůležitější okamžiky vašeho života.