Xiaomi Mi AirDots: stylová bezdrátová sluchátka se špičkovým zvukem

Xiaomi Mi True Wireless Earphones

Ať se nám to líbí nebo ne, drátová sluchátka se pomalu a jistě stávají minulostí. Budoucnost patří jednoznačně bezdrátovým technologiím, které s sebou přináší řadu výhod a nových možností. Společnost Xiaomi jde v tomto směru příkladem a na trh přichází s bezdrátovými špunty Mi AirDots.

Xiaomi Mi AirDots jsou dodávána v praktickém pouzdře, které má hned několik důležitých úloh. V prvé řadě slouží k ochraně během přenášení a zároveň funguje také jako nabíjecí základna. Po vyndání z krabičky se sluchátka automaticky zapnout a spárují s chytrým telefonem či jiným zařízením. Poslouchat oblíbenou hudbu tak můžete začít prakticky okamžitě. Po vrácení do pouzdra se sluchátka sama vypnou a začnou dobíjet.

Poslouchejte kdykoliv se vám zamane

Jedna z hlavních výhod Xiaomi Mi AirDots vychází z jejich konstrukce. Dvě samostatná sluchátka vám dovolí jejich nošení během všech sportovních aktivit a dalších činností. Ať se rozhodnete vychutnávat uklidňující tóny během jógy či nabudit svižnou hudbou v posilovně, Mi AirDost budou ve vašich uších držet jako přibitá. K vysoké míře komfortu přispívá také nízká hmotnost a intuitivní ovládání. Sluchátka jsou totiž vybavena dotykovým panelem. Letmým dotekem prstu tak můžete například pozastavit přehrávání, přijmout hlasových hovor či aktivovat hlasového asistenta.

Charakteristickým rysem sluchátek je elegantní design. Pocit ryzího minimalismu umocňuje dvoubarevný vstřikovaný plast v poloprůsvitném provedení, který na světle vytváří působivé efekty.

Špičkový zvuk a dlouhá výdrž

Čistý a bohatý projev má na starosti unikátní čip doplněný o speciální dynamický měnič a specificky tvarovanou ozvučnici. Výsledkem jsou hutné basy a obecně špičkový zvuk, který se hodí pro všechny typy hudebních žánrů. Nechybí zde ani podpora handsfree, díky čemuž lze se sluchátky pohodlně telefonovat, aniž byste museli do ruky vzít váš smartphone.

Xiaomi Mi AirDots jsou vybavena bezdrátovou technologií nové generace, která využívá moderní Bluetooth 5.0. Ve srovnání s dřívějšími standardy nabízí mnohem delší dosah s téměř nulovým zpožděním.

Důležitým parametrem všech bezdrátových sluchátek je jejich výdrž. Mi AirDots lze v tomto ohledu označit za skutečné maratonce. Na jedno nabití vydrží hrát až 5 hodin při maximální hlasitosti. V kombinaci s pouzdrem vybaveným integrovanou powerbankou máte navíc po ruce další porci energie až na 12 hodin poslechu.

Xiaomi Mi AirDots jsou promyšlená bezdrátová sluchátka, která se skvěle hodí pro každodenní nošení. Komfortní ovládání, elegantní design a špičkový zvuk z nich činí naprosto ideálního společníka pro všechny, kteří chtějí mít možnost poslouchat oblíbenou hudbu kdykoliv je napadne.