Xiaomi Mi Drone mini je cool hračka, s níž si může každý splnit sen o létání

mi drone mini

Letní měsíce jsou ideální dobou pro nejrůznější druhy radovánek. Pokud si ovšem chcete ještě více zpříjemnit odpolední grilovačky či lenošení u vody, Xiaomi Mi Drone mini je na to jako dělaný.

Letní měsíce jsou ideální dobou pro nejrůznější druhy radovánek. Pokud si ovšem chcete ještě více zpříjemnit odpolední grilovačky či lenošení u vody, Xiaomi Mi Drone mini je na to jako dělaný. S tímhle drobkem si může naprosto každý splnit své dětské sny o létání a navíc si u toho užije spoustu zábavy.

S moderní technikou na palubě

Pro maximální požitek z letu je Xiaomi Mi Drone mini vybavenou těmi nejmodernějšími technologiemi. Mozkem dronu je 4jádrový procesor, který spolupracuje s řadou nejrůznějších senzorů, jakou jsou ultrazvukové sondy, gyroskopy, barometry a snímače průtoku vzduchu. Osvojit si tak základní ovládání je velmi intuitivní záležitostí, kterou pochopí naprosto každý.

Abyste mohli vzlétnout do vzduchu, stačí vzít do ruky pouze váš smartphone a spustit mobilní aplikaci. Komunikace mezi dronem a telefonem probíhá prostřednictvím Wi-Fi až do vzdálenosti 50 metrů. Mi Drone mini navíc podporuje přenos obrazu v reálném čase. Díky tomu si můžete vychutnat unikátní pohledy na své okolí z ptačí perspektivy.

 

Při dovádění v obýváku nebo kanceláři oceníte standardně dodávané rámy na vrtule, které zvyšují bezpečnost létání v interiérech. K jejich instalaci nepotřebujete žádné speciální nářadí, jednoduše je stačí pouze nacvaknout. Obloukový design je navržen tak, aby absorboval maximum energie z nárazů a tlumil dopad dronu na zem.

Zachyťte ty nejlepší momentky z ptačí perspektivy

Zážitky lze ukládat ve formě fotografií či videa do interní paměti s kapacitou 4 GB. Pohodlně si tak můžete pořídit skupinové selfíčko, případně zachytit neopakovatelné momentky z dovolené, které je možné okamžitě sdílet s ostatními na sociálních sítích.

Mezi další vychytávky Xiaomi Mi Drone mini patří speciální režim infračervené bitvy. Drony lze totiž propojit a pomocí dálkového ovládání ve vzduchu rozjet nelítostnou 3D bitvu o vzdušný prostor. Neméně působivou funkcí dronu je také schopnost provádět nejrůznější akrobatické kousky. Jejich naučení přitom nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Na displeji telefonu stačí pouze zmáčknout tlačítko a dron okamžitě začne házet přemety do vybraných směrů.

Opomenout nelze ani minimalistický design a odolnost rámové konstrukce. Trup dronu je vyroben ze speciálního kompozitu s vysokou houževnatostí, který zvládne odolat pádům a drobným kolizím.

 

Xiaomi Mi Drone mini lze díky jeho kompaktním rozměrům a muší hmotnosti 88 gramů nosit všude s sebou a létat kdekoliv budete chtít. Po ruce tak můžete mít vždy cool hračku, která vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny, během nichž si užijete nekončící přísun zábavy.