Xiaomi Mi Electric Scooter: stylová koloběžka, co vás sama odveze

Mi Electric Scooter

Jak již bylo řečeno, elektromobilta je doprava budoucnosti a rychlý a efektivní způsob dopravy je aktuálně něco, po čem touží většina obyvatel větších i menší měst.

Jak již bylo řečeno, elektromobilta je doprava budoucnosti a rychlý a efektivní způsob dopravy je aktuálně něco, po čem touží většina obyvatel větších i menší měst. Řešení je přitom velmi jednoduché a jmenuje Xiaomi Mi Electric Scooter. Tato elektrokoloběžka byla od základu vyvíjena s jediným cílem – přinést uživatelům stylový dopravní prostředek, který jim usnadní každodenní přemisťování napříč městskou džunglí.

Moderní a elegantní design

Minimalistický a moderní, tak lze ve zkratce popsat design, který vyhrál prestižní ocenění Red Dot Award. Rám a všechny komponenty elektrokoloběžky využívají stejný geometrický design, který klade důraz na maximálně efektivní a intuitivní používání. Xiaomi Mi Electric Scooter je k dispozici ve dvou barevných variantách (černá a bílá), které oživují červené doplňky.

Mezi klíčové benefity koloběžky patří skládací mechanismus. V praxi stačí pouze stisknout páčku, složit řidítka a zacvaknout do západky nad zadním kolem. Jednodušší to být už vážně nemůže. Ve složeném stavu lze Mi Electric Scooter snadno přenést v ruce, uložit do auta či schovat pod pracovní stůl v kanceláři.

K životu ji přivedete jediným tlačítkem

Jestli Xiaomi Mi Electric Scooter v něčem opravdu vyniká, je to intuitivní ovládání a jízdní vlastnosti. K uvedení do provozu stačí stisknout jediné tlačítko na krku řídítek, odpíchnout se a přitlačit páčku plynu směrem dolů. O pohon se stará výkonný elektromotor, s nímž to lze rozpálit až na 25 km/h. Spolehnout se také můžete na dvojitý systém brzdění s protiskluzovým systémem e-ABS a rekuperací kinetické energie.

Bát se nemusíte ani toho, že by vám během jízdy jen tak došla šťáva. Maximální dojezd elektrokoloběžky činí až 30 kilometrů na jedno nabití. To je dost na to, aby vás ráno dovezla do práce, odpoledne na nákup a večer třeba do vaší oblíbené restaurace. V Xiaomi mysleli také na bezpečnost a koloběžku vybavili výkonným LED reflektorem a zadním brzdovým světlem.

Proměňte telefon na palubní počítač

Pro maximální kontrolu nad všemi údaji lze Mi Electric Scooter propojit s chytrým telefonem. Skrze mobilní aplikaci pak můžete sledovat například jízdní statistiky, aktuální rychlost či zkontrolovat výdrž baterie. Opomenout nelze ani pravidelné aktualizace firmwaru, které přináší nové funkce a vylepšení.

Ať už s koloběžkou vyrazíte na pracovní schůzku, nebo si užíváte spanilé jízdy na cyklostezce, je dobré dbát na bezpečnost. Vždy myslete na své okolí a zbytečně neohrožujte svým chováním ostatní účastníky provozu či chodce. Zvažte také ochranné pomůcky, jakou jsou například helma a chrániče.

Xiaomi Electric Scooter je ideálním společníkem pro všechny, co hledají rychlý, bezpečný a ekologický způsob dopravy. Moderní design, kvalitní materiály a ty nejmodernější technologie pak napomáhají k jedinečnému zážitku, který pocítíte při každé jízdě.