Xiaomi Mi Laser 150: vytvořte si soukromé kino u vás doma

mi laser projector 150

Pokud si chcete vychutnat nejnovější blockbustery v co nejlepší možné kvalitě, měli byste zapřemýšlet nad vhodným typem zobrazovače, jakým je laserový projektor Xiaomi Mi Laser 150“.

S příchodem podzimu opět nastalo období dlouhých večerů, které přímo vybízí ke sledování filmů a seriálů z pohodlí domova. Pokud si chcete vychutnat nejnovější blockbustery v co nejlepší možné kvalitě, měli byste zapřemýšlet nad vhodným typem zobrazovače, jakým je laserový projektor Xiaomi Mi Laser 150“.

Soukromé kino u vás doma

Nevýhodou klasických projektorů je nutnost jejich umístění v dostatečné vzdálenosti od promítané plochy. Xiaomi Mi Laser 150“ nabízí v tomto směru naprosto unikátní možnosti, které eliminují všechny nepohodlné požadavky tradičních projektorů. V prvé řadě jde o mimořádně krátké ostření, díky čemuž lze Mi Laser 150“ umístit pouze 5 až 50 centimetrů od plátna či stěny. Tím odpadá nutnost řešit obtížné zapojování ke stropu a jiné překážky. Úhlopříčku obrazovky lze jednoduše nastavit na 80 až 150 palců. Své oblíbené hrdiny, koncerty nebo hry si tak vychutnáte na vskutku velkorysé ploše.

 

Důležitou vlastností všech projektorů jsou zobrazovací schopnosti a barevný rozsah. Xiaomi Mi Laser 150“ patří v tomto ohledu mezi absolutní špičku. Projektor totiž využívá řadu inovativních technologií, díky kterým nabízí naprosto bezkonkurenční kontrast a široký barevný rozsah. Třešničkou na dortu je potom nativní podpora HDR, která posouvá možnosti sledování na úplně novou úroveň. Impozantně působící světelný tok až 5 000 lumenů zaručuje možnost sledování i v nezatemnělé místnosti. Výsledná kvalita obrazu je natolik špičková, že ji lze přirovnat pouze k zážitku při návštěvě klasického kina.

Dobrý obraz se pochopitelně neobejde bez kvalitního zvuku. Projektor Mi Laser je proto vybaven vlastním audio systémem. Ten zahrnuje vysoce výkonné duální reproduktory, které se pyšní certifikacemi Dolby Audio a DTS.

Jako stvořený pro dlouhé sledování

Další výbava zahrnuje senzory přímého sledování, které umí automaticky detekovat vzdálenost lidského těla a v případě nutnosti snížit jas laseru na minimum, aby nedošlo k přímému působení laserových paprsků na lidské oko. Užitečnou vychytávkou je také vysoce účinný chladicí systém. Při seriálových maratonech se tedy nemusíte bát přehřátí nebo jiného nebezpečí. Efektivní průchod vzduchu kolem klíčových součástek mají na starosti tři velké ventilátory a speciální chladiče, které odvádí přebytečné teplo mimo konstrukci projektoru.

Vypíchnout si zaslouží také samotný design, který vytváří dojem čistoty a elegance. Minimalistické pojetí a bílý povrch zaručuje, že projektor skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru. Svými rozměry se podobá klasickému notebooku, takže nezabere téměř žádné místo.

Xiaomi Mi Laser 150“ obsahuje celkem 10 rozšiřujících portů, takže k němu můžete připojit počítač, herní konzole, reproduktory nebo třeba mikrofon. Součástí balení je také dálkový ovladač, s jehož pomocí můžete pohodlně ovládat všechny dostupné funkce.