Xiaomi Mi Purifier 2S: dopřejte si doma čistý vzduch bez alergenů a zdraví škodlivých částic

mi purifier

Ke vždy čistému a dýchatelnému vzduchu přitom stačí mít kvalitní čističku vzduchu, jakou je Xiaomi Mi Air Purifier 2S.

Domov je místem, kde chceme v pohodlí trávit chvíle s rodinou, nebo si odpočinout po náročném dni v práci. Abychom se doma cítili opravdu příjemně, je nezbytně nutné mít kolem sebe čistý a nevydýchaný vzduch. Na to většinou zapomínáme, což se pochopitelně projevuje také na naší náladě a celkovém rozpoložení. Ačkoli si to ani neuvědomujeme, všude kolem nás poletují mikroskopické částice prachu, bakterií, pylů a dalších alergenů, které mají vliv na naše zdraví. Ke vždy čistému a dýchatelnému vzduchu přitom stačí mít kvalitní čističku vzduchu, jakou je Xiaomi Mi Air Purifier 2S.

Xiaomi Mi Purifier 2S je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi pro dosažení čistého vzduchu. Stěžejním prvkem je jednodílný 360° válcový filtr se třemi vrstvami. Zatímco první vrstva zachytí velké částice, jakou jsou vlasy či prach, druhá vrstva zvládne pohltit patogenní bakterie. Třetí vrstva vysoce výkonného uhlíkového filtru vstřebá další škodlivé látky a pachy.

Neunikne jí ani to nejmenší smítko

Aby čistička dokázala monitorovat kvalitu vzduchu v reálném čase, je osazena vysoce přesným laserem. Citlivé snímače fungují jako oči, jimž neunikne ani to nejmenší zrnko prachu. Purifier 2S neustále kontroluje vzduch v místnosti a podle toho dynamicky přizpůsobuje režim filtrace.

Aktuální koncentraci částic (PM2,5), teplotu a vlhkost lze sledovat na přehledném OLED displeji. Samozřejmě nechybí ani možnost propojení s mobilní aplikací prostřednictvím Wi-Fi konektivity. Čističku Xiaomi Mi Purifier 2S lze jednoduše začlenit mezi ostatní chytré spotřebiče a pohodlně ovládat téměř odkudkoli.

Design čističky těží z předchozích dvou generací, u nichž se osvědčila klasická koncepce ve tvaru věže. Ta dokáže efektivně využít konstrukční řešení, které zahrnuje 943 vstupních otvorů pro přívod vzduchu. Výsledkem je trojrozměrná cirkulace, která vykouzlí ve vaší domácnosti zdravý a lépe dýchatelný vzduch.

Maximálně čistý vzduch za všech okolností

Inženýři věnovali obrovské úsilí tomu, aby snížili hluk způsobený odporem vzduchu na absolutní minimum. Speciálně navržená vnitřní konstrukce a promyšlená aerodynamika se stará o maximálně tichý chod, kterého si sotva všimnete.

Díky tomu se nemusíte bát umístit čističku do místností, jako je například ložnice či dětský pokojíček. Světelný senzor navíc automaticky reaguje na okolní světlo a upravuje podsvícení displeje. V noci tedy nastaví nejnižší možný jas a nechá vás a vaše nejbližší nerušeně spát.

Ať už bydlíte v centru města nebo na jeho okraji, Xiaomi Mi Purifier 2S vám zaručí, že doma budete mít vždy maximálně čistý vzduch bez alergenů, prachu a zdraví ohrožujících virů. Kombinace špičkových technologií a minimalistického designu činí z čističky také zajímavý doplněk, který snadno zapadne do každého interiéru.

https://old.xiaomi.cz/chytra-domacnost/cisticky-vzduchu/mi-purifier-2s/