Xiaomi slaví své 10. výročí!

10. výročí Xiaomi

Značka Xiaomi, spolehlivá, kvalitní, inovativní, dostupná a trendy, oslaví své 10. výročí slevami na vybrané produkty!

Xiaomi zažívá v Česku raketový růst. Patří k vůbec nejlepším startupům v Česku posledních let a za tři roky, které působí na českém trhu, si získala důvěru. Oblíbenost značky se vyznačuje hlavně excelentním poměrem cena / výkon a rozmanitost dostupných produktů je jistě také velkým plusem.

Xiaomi totiž nevyrábí jen chytré telefony, ale disponuje stovkami výrobků z kategorie Ekosystém představující inovativní elektroniku a zařízení pro chytrou domácnost. V rozsáhlé nabídce najdete rychlovarné konvice, chytré hodinky, kamery, doplňky do domácnosti, power banky, reproduktory, sluchátka nebo elektrické koloběžky. Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i na Mi Storech.

Witty Trade s.r.o., jakožto oficiální distributor značky Xiaomi v České republice, v roce 2020 rozšířil síť Mi Storu, které mají pod patronátem, hned o dvě prodejny. Mi Stores byly otevřeny ve Frýdku-Místku a v Kladně. Celkem tak tato síť poboček čítá 7 prodejen a na další se můžete těšit v Mladé Boleslavi.

Tento rok navíc značka Xiaomi oslaví své 10. výročí a při této velkolepé příležitosti se rozhodla potěšit zejména své zákazníky, a proto u oblíbených produktům snížila ceny! Slevová akce na oslavu výročí bude probíhat od 17. 8. 2020 do 30. 8. 2020.

Například Xiaomi POCO F2 Pro 6GB/128GB – špičkově vybavený mobilní telefon, který splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, bude k dostání za neuvěřitelných 11 999 Kč.

Radost budou mít i maminky v domácnosti, kterým robotický vysavač Mi Robot Vacuum Mop za
6 490 Kč hravě ušetří čas a nervy při úklidu domova. Anebo pomůže Mi Robot Vacuum Mop P, který bude k dispozici za 8 990 Kč.

Elegantní a superrychlý smartphone Mi Note 10, který vyniká dlouhou výdrží, rychlým a stabilním provozem, ale především svým pokročilým pětinásobným fotoaparátem s rozlišením
108 + 12 + 20 + 5 + 2 Mpx bude ve 128GB verzi v rámci výročí Xiaomi za 12 999 Kč.

Při oslavě výročí Xiaomi také myslelo na milovníky technologií a připravilo si speciální slevu na produkt Mi Router 4C, který bude v době akce k dostání za 499 Kč. Router disponuje 64 MB pamětí, čtyřmi anténami pro širší a rychlý přenos a také chytrou funkcí omezení rychlosti. Přístroj také dokáže identifikovat neoprávněný přístup jiného zařízení a pomůže vám tak odhalit případného záškodníka a můžete jej v poklidu ovládat na dálku skrz mobilní telefon.

Produkty můžete se slevou zakoupit od 17. 8. 2020 do 30. 8. 2020 zde: Xiaomi.cz – Oficiální prodejce (xiaomi-czech.cz)