Xiaomi v Opavě otevřelo Mi Store. Nabízí největší prodejní prostor v Česku

Oprava otevření

Otevřeli jsme pro vás nový Mi Store v Opavě. Naleznete zde kompletní sortiment produktů různých kategorií a doplňkového příslušenství.

Xiaomi dnes v Opavě v 10:00 otevřelo další Mi Store, tentokrát v obchodním centru Breda & Weinstein. V prodejně v prvním patře se ještě před otevřením utvořila fronta zhruba 150 zájemců, které nalákala akční uvítací nabídka. Zlevněné produkty byly připraveny pro prvních 505 návštěvníků, další zákazníci si mohli vybrat cokoliv z bohatého sortimentu, a to s 30 % slevou. Otevření prodejny doprovázela soutěž, v rámci které jste mohli vyhrát elektrickou koloběžku, robotický vysavač či smartphone Mi Mix 2.

Ještě před otevřením se před Mi Storem utvořila dlouhá fronta

V Opavě má Xiaomi zatím největší prodejní plochu ze všech prodejen v ČR. Na třech stolech najdete veškeré smartphonové portfolio, každý z modelů si ještě před koupí můžete vyzkoušet. Hlavními hvězdami jsou smartphony Mi 8, Pocophone F1, Mi Mix 2S a také Mi Max 3 s 5 500mAh akumulátorem. V prodejně je vyhrazen i prostor pro hodinky a náramky, konkrétně jsou zde vystaveny modely Pace, Bip, Stratos 2, Mi Band 2, Mi Band 3 a Amazfit Cor. Absolutní novinkou jsou vystavené „hloupé“ hodinky Ciga Watch Skeleton, a to buď kruhové, nebo čtvercové. Energii si berou jen z toho, že je nosíte, a jsou zajímavým designovým doplňkem. Žádnou chytrou funkci od nich ale nečekejte. Pro hodinky a náramky jsou k dispozici vyměnitlené řemínky, pro smartphony zase doplňkové obaly, pouzdra a ochranné fólie na displej.

Ještě před otevřením jsme nahlédli do nového Mi Storu v Opavě:

Prohlídka Mi Storu v Opavě těsně před oficiálním otevřením

Na prodejně Xiaomi je vystaveno naše kompletní portfolio včetně elektrické koloběžky, segwaye Ninebot a notebooku Mi Book Air. Pořídit zde můžete i chytré žárovky, chytrou konvici, rýžovar, čističku vzduchu s příslušenstvím, dvě generace robotických vysavačů s příslušenstvím, bezpečnostní kameru, routery, myši k PC, akční 4K kamery, elektrický zubní kartáček, chytrou váhu, sluchátka, reproduktory, battery packy, ruční stativy a další. Na prodejně narazíte i na velké zajímavosti, koupit si můžete maskota Xiaomi, Mitu, sadu šroubováků, průpisky, batohy nebo obyčejné kartáčky. V galerii níže se můžete podívat na všechny nafocené produkty včetně koncových cen.

Fotogalerie z prodejny Mi Store v Opavě: